حامد بهداد و برادرش
مجموعه عکسهای بازیگران مشهور ایرانی در کنار برادرانشان را در سایت نمناک مشاهده نمایید. عکس بازیگران معروف در کنار برادرشان به همراه بیوگرافی آنها را در سایت نمناک ملاحظه فرمایید.

کامران تفتی در کنار برادرش:
کامران تفتی متولد 19 فروردین 1358 فارغ التحصیل بازیگری که از کودکی  تئاتر را در کنار پدرش آغاز کرد . و در زمان دانشجویی وارد فضای حرفه ای تئاتر کشور شد. و با استادانی چون حمید امجد ,محمد رضایی راد, محمد چرمشیر,بهزاد فراهانی ,قطب الدین صادقی و منیژه محمدی و .... تئاترهایی را به روی صحنه برد.

 

عکس کامران تفتی و برادرش

 

مهناز افشار در کنار برادرش:
مهناز افشار در خرداد 1356 در تهران به دنیا آمد . بازیگری مهناز افشار از تلویزیون و با مجموعه تلویزیونی (عشق گمشده) در سال 1376 آغاز شد.

عکس مهناز افشار و برادرش

 

مهدی سلوکی در کنار برادرش:
مهدی سلوکی در 14 خردادماه سال 1361 در اصفهان به دنیا آمد، پدرش افسر نیروی هوایی ارتش و اصالتا تهرانی است.
 برادرش محمد در سوم اسفندماه سال 1358 به دنیا آمد، او مجری شبکه تهران است. خانواده سلوکی ها اصیل و متعصب و مذهبی اند. پدر و مادر هر دو تحصیلکرده و اهل فرهنگ و هنر بودند.

عکس مهدی سلوکی و برادرش

 

مهدی پاکدل در کنار برادرش:
مهدی پاکدل متولد سال 1359 در اصفهان بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. وی دانشجوی انصرافی رشته گرافیک دانشگاه آزاد، واحد تهران مرکز است.

عکس مهدی پاکدل و برادرش

 

حامد بهداد در کنار برادرش:
حامد بهداد متولد 26 آبان 1352 در مشهد بازیگر سینمای ایران است. او دارای تحصیلات لیسانس بازیگری تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است.

عکس حامد بهداد و برادرش

لیندا کیانی در کنار برادرش:
لیندا کیانی متولد 23 شهریور 1359 در آبادان است ،اصالتا شیرازی است ، 4 برادر و یک خواهر دارد که همه در خارج کشور زندگی می کنند و خودش با مادرش به تنهایی زندگی می کند.

عکس لیندا کیانی و برادرش

بازیگران مشهور در کنار برادرانشان + عکس

4162
این مطلب مفید بود ؟13032
وبگردی