بازیگران مشهور

سایت IMDB بازیگران مشهور 2016 را معرفی کرد +تصاویر

تاریخ انتشار : 17 آذر 1395کد مطلب : 40665زمان مطالعه : 3 دقیقه
سایت سرگرمی آی ام دی بی اسامی بازیگران مشهور 2016 را اعلام کرد که در میان آنها نام تام هاردی و دی کاپریو هم به چشم میخورد .

معرفی بازیگران مشهور 2016 از نگاه سایت IMDB

بازیگران مشهور سال 2016 میلادی از نگاه سایت IMDB معرفی شدند . در میان نام بازیگران معروف نام دی کاپریو برنده جایزه اسکار هم به چشم میخورد . سایت سینمایی «ای ام دی بی» فهرست مشهورترین بازیگران سال 2016 را براساس آمار جستجوی نام آنها در فضای مجازی منتشر کرد.

در این فهرست «مارگوت رابی»، «امیلیا کلارک» و «میلی بابی برون» 12 ساله سه بازیگر اول این فهرست هستند.

سایت سرگرمی «آی ام دی بی» که متعلق به کمپانی «آمازون» است، هر ساله فهرست پربازدید کننده ترین بازیگران سینما را منتشر می کند. این سایت در هر ماه بیش از 250 میلیون مراجعه کننده دارد.

بنا بر این گزارش، «تام هاردی»، در جایگاه چهارم فهرست مشهورترین بازیگران سال قرار گرفته است. او و «لئونادرو دی کاپریو»، بازیگر برنده اسکار هالیوود، که در جایگاه دهم جدول قرار گرفته، تنها بازیگران مرد این فهرست هستند.

بازیگران مشهور

تام هاردی بازیگر مشهور 2016

پیشینه سایت IMDB

در سال 1987 جوانی انگلیسی از طرفداران پروپاقرص سینما تصمیم به ایجاد یک سرگرمی جذاب برای جوانانی مثل خودش می گیرد. کول نیدهام شروع به ساختن لیست های متفاوت از بازیگران سینما، کارگردانان و از همه مهم تر فیلم ها نمود. پیش از وی نیز طرفداران فیلم های گوناگون نظیر این کارها را انجام می دادند، اما فهرست های کول جذاب تر بود. وقتی کارش را با آن چشم ها شروع کرد، آن چشم ها لیستی از بازیگران زن با چشم های زیبا بود. به زودی لیست های کول بین طرفداران فیلم ها محبوب شد.

در 17 اکتبر 1990 نیدهام که تحصیل خود را در رشته رایانه به پایان رسانده بود، برنامه ای ساده برای گروه یوزنت rec.arts.movie نوشت؛ برنامه ای که اطلاعات برگرفته از تیتراژ پایانی فیلم ها را در برداشت. به زودی این عمل نیدهام با استقبال طرفداران بی شمار فیلم ها قرار گرفت و آنها نیز شروع به اضافه کردن فهرست فیلم ها و اطلاعات مربوط به هرکدام کردند. ابتدا تنها بازیگران و کارگردانان زنده به لیست اضافه می شدند اما پس از مدتی رفتگان نیز به فهرست نیدهام اضافه شدند. در پایان دهه 1990 بیش تر از 10٫000 فیلم و سریال در فهرست نیدهام ثبت شده بود.

بازیگران مشهور

لئوناردو دی کاپریو بازیگر مشهور 2016

بانک اطلاعات اینترنتی فیلم ها (به انگلیسی:Internet Movie Database) (مخفف انگلیسی: IMDb ) بانک اطلاعاتی برخطیاست که شامل اطلاعات بازیگران، فیلم ها، بازی های ویدئویی، مجموعه های تلویزیونی و... می باشد. از اشخاص برجسته عضو سایت می توان از مایکل کین، راسل کرو و مورگان فریمن اشاره کرد. این بانک اطلاعاتی از سال 2008 و با اضافه کردن امکانی جدید، قابلیت اینکه کاربران ساکن آمریکا بتوانند بیش از 6٫000 سریال و فیلم مختلف را از تهیه کنندگانی همچون سی بی اس، سونی و چندین شرکت تولیدکننده فیلم دیگر را تماشا کنند، برای آنها در دسترس قرار دارد.

بازیگران مشهور

مورینا بکرین بازیگر مشهور 2016

آی ام دی بی یکی از مهم ترین وب سایت ها در نوع خود بوده و ماهانه بیش از 100 میلیون بازدیدکننده دارد. همین طور با داشتن رتبه 47 در سایت الکسا، بانک اطلاعات اینترنتی فیلم ها جزء 50 وب گاه پربازدید اینترنت در کل جهان شناخته شد.

مالک این بانک اطلاعاتی از سال 1998 شرکت آمازون است. تا اکتبر 2012 نیز این وب گاه دارای 2٬425٬902 عنوان فیلم و 5٬315٬404 زندگی نامه بوده است.

سایت IMDB بازیگران مشهور 2016 را معرفی کرد +تصاویر

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
برگرفته از فارس / م.ف
وبگردی