بازیگران سریال ممنوعه
حذف سکانسی از بازی بهاره افشاری در سریال نمایش خانگی ممنوعه با واکنش تند خانم بازیگر روبرو شد.

حذف سکانسی از بازی بهاره افشاری در ممنوعه

امروز دوشنبه سوم دی ماه 1397 دهمین قسمت از سریال ممنوعه در شبکه نمایش خانگی توزیع شد. با توزیع این قسمت از سریال ممنوعه و حذف سکانس هایی از این سریال ، صدای خانم بازیگر درآمد.

حذف سکانس هایی از بازی بهاره افشاری در ممنوعه باعث عصبانیت او شد.

انتقاد بهاره افشاری از حذف بازی اش در ممنوعه

با حذف سکانس هایی از بازی بهاره افشاری در ممنوعه ، این خانم بازیگر با انتشار ویدئویی از پشت صحنه این سریال به انتقاد از این ماجرا پرداخت.

بهاره افشاری

بازی بهاره افشاری در سریال ممنوعه

بهاره افشاری با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش نوشت : یادمه سال ٨٩ در سریال فاصله ها که اوایل سختگیری و حذف مثلث های عشقی در تلویزیون بود من برای اولین بار به عنوان یک زن در تلویزیون موتورسواری کردم و پخش شد هیچ اتفاقی هم در کشور رخ نداد.با گذشت نزدیک به یک دهه در سال ٩٧در شبکه نمایش خانگی که به مراتب از تلویزیون فضای بازتری دارد صحنه موتور سواری من و قدیری رو حذف میکنند و البته صحنه خنده های از سر مصرف مواد من و قدیری که باعث میشه تصمیم غلط و بزرگی بگیریم که به تاثیر مخرب مصرف مواد تاکیید میکنه در سریال ممنوعه حذف میشود...عجباااا که یادم میاد از سال ٦٨ به مراتب در سینما صحنه های متعدد موتورسواری خانم و آقا داشتیم اما برای ممنوعه همه چیز ممنوعه ...حرف حسابشونم اینه که ما به روند قصه که آسیب نمیزنیم؟؟؟به روان بازیگر چی!!! ...ببینم این سریالایی که بعد ما میان هم شامل این قوانین میشن!!!

مطمئنم که با این پست از پشت صحنه که برای چنین روزی گرفتم کارگردان و تهییه کننده محترممون رو دچار دردسر کردم اما منو ببخشید که بلد نیستم برای نقشی که زحمت کشیدم تلاش نکنم بلد نیستم پشت فیلمم رو خالی کنم به جاش میجنگم شاید به خودشون بیان واین صحنه ها رو برگردونن در قسمت های آتی که میشه بازم باشه.

از تبلیغات فیلم جدید آقای جوان وام میگیرم و میگم :در هنر در ایران باید لبخند زد چون حتما فردا روز بدتریه...(قانون مورفی).

مصطفی قدیری

 سریال ممنوعه با بازی مصطفی قدیری در نقش دانیال

بهاره افشاری در سریال ممنوعه بازیگر نقش ترانه همسر سابق سامی با بازی میلاد کی مرام است که در حال حاضر برای رسیدن به هدف انتقام از سامی طرح دوستی با دانیال با بازی مصطفی قدیری ریخته است.

هادی حجازی فر و لیلا زارع

هادی حجازی فر و لیلا زارع در سریال ممنوعه

خلاصه داستان سریال ممنوعه : ممنوعه داستان سه نسل را به صورت همزمان و پیوسته روایت میکند، از دغدغه های امروز جوانان تا آسیب مسائل روز خانوادگی و اجتماعی…

امیر جعفری

بازی امیر جعفری در سریال ممنوعه

بازیگران سریال ممنوعه عبارتند از: امیرحسین آرمان، علی استادی، خاطره اسدی، بهاره افشاری، محمد امین، پژمان بازغی، آتیلا پسیانی، امیر جعفری، هادی حجازی فر، الهه حصاری، سوگل خالقی، آناهیتا درگاهی، نیلوفر رجایی فر، لیلا زارع، نیما شعبانژاد، شهرام قائدی، مصطفی قدیری، نیکی کریمی، میلاد کی مرام، فاطمه گودرزی، مجید مظفری،نسرین نکیسا و شیدا یوسفی.

نیما شعبان نژاد

نقش متفاوت نیما شعبان نژاد در سریال ممنوعه

عصبانیت بهاره افشاری از حذف بازی اش در سریال ممنوعه+عکس های جدید

59
این مطلب مفید بود ؟90
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی