حسین کلهر

ماجرای مجری شبکه سه و استقلال به کجا رسید؟!

تاریخ انتشار : 13 مرداد 1398کد مطلب : 74884زمان مطالعه : 3 دقیقه
حسین کلهر مجری برنامه سلام صبح بخیر با صحبت هایی که درباره لوگوی باشگاه استقلال کرد سرآغاز حاشیه های جنجالی شد.

ماجرای دلخوری باشگاه استقلال از شبکه سه حل شد

برنامه سلام صبح بخیر با اجرای حسین کلهر از روز گذشته با موضوع شوخی مجری این برنامه با لوگوی باشگاه استقلال با حواشی زیادی روبرو شد که دلجویی شبکه سه سیما را هم دربر داشت.

بعد از صحبت های حسین کلهر مجری برنامه سلام صبح بخیر درباره لوگوی باشگاه استقلال ، این موضوع با حواشی زیادی روبرو شد و آقای مجری مجبور به عذرخواهی شد اما با مطرح شدن شکایت رسمی باشگاه استقلال از شبکه سه ، روابط عمومی این شبکه با انتشار بیانیه ای رسما از باشگاه استقلال و هواداران عذرخواهی کرد.

توهین مجری شبکه سه به باشگاه استقلال و شکایت این باشگاه

حسین کلهر مجری برنامه سلام صبح بخیر در برنامه روز گذشته بعد از خواندن خبر توقیف لوگوی باشگاه استقلال به شوخی با لوگوی این باشگاه پرداخت و گفت: من آمادگی هرگونه فحش خوردن از استقلالی ها را دارم اما توصیه ام به استقلالی ها این است که اگر این لوگو توقیف شد و خواستید لوگوی جدید بزنید حداقل داخل اون لوگو از سوراخ های کمتری استفاده کنید، یکی کلی و سه تا وسط دارد که سر هم میشود چهارتا ...

لوگوی باشگاه استقلال

توهین به لوگوی باشگاه استقلال در برنامه سلام صبح بخیر

این صحبت های حسین کلهر با واکنش های زیادی از سوی طرفداران استقلال و بازیکنان این تیم روبرو شد و باشگاه استقلال رسما اعلام کرد که از صدا و سیما شکایت خواهد کرد.

عذرخواهی مجری شبکه سه از استقلالی ها

در پی ایجاد این حجم از انتقاد حسین کلهر با انتشار ویدئویی در صفحه شخصی اینستاگرامش از هواداران این باشگاه عذرخواهی کرد.

حسین کلهر

عذرخواهی حسین کلهر از باشگاه استقلال و هوادارن

در ویدئوی منتشر شده از حسین کلهر آمده است:من با تهیه کننده و کارگردان برنامه که استقلالی هستند همیشه پشت صحنه کل کل داشتیم و این بار این کل کل به روی صحنه کشیده شد. از همه استقلالی ها به خاطر شوخی نامناسبی که با لوگوی این باشگاه کردم عذرخواهی میکنم و امیدوارم طرفدارای بامعرفت این باشگاه بنده رو ببخشند. به امید اینکه پرچم استقلال همچنان بالا بمونه و روز به روز تالار افتخاراتش پربارتر بشه. به امید ستاره های بیشتر و بیشتر روی پیرهن استقلالی ها. خیلی مخلصیم یا علی. راستی فردا در برنامه هم عذرخواهی رسمی خواهم داشت. مخلص همه....

دلجویی شبکه سه از باشگاه استقلال و توبیخ مجری جوان

ماجرای توهین به لوگوی باشگاه استقلال با عذرخواهی مجری برنامه سلام صبح بخیر هم خاموش نشد و شبکه سه سیما رسما وارد عمل شد.

روابط عمومی شبکه سه سیما با انتشار بیانیه ای رسما از باشگاه استقلال و هواداران این باشگاه عذرخواهی کرد و از برخورد جدی با مجری جوان این برنامه خبر داد .

شبکه سه

دلجویی شبکه سه از باشگاه استقلال

در متن بیانیه روابط عمومی شبکه سه آمده است:روابط عمومی شبکه سه:همانطور که همه هواداران فوتبال کشور می دانند شبکه سه در طول سالیان گذشته همواره تلاش کرده تا جانب بی طرفی نسبت به همه تیم های محبوب کشور را رعایت نماید.

اتفاق رخ داده در برنامه صبحگاهی اشتباه شخصی مجری برنامه بوده و به رغم عذرخواهی این مجری، شبکه سه بر خود لازم می داند ضمن دلجویی و عذرخواهی از هواداران عزیز باشگاه بزرگ استقلال، اعلام کند به این مجری و مسئولان برنامه تذکر جدی داده است.

عذرخواهی رسمی شبکه سه از باشگاه استقلال و توبیخ مجری جوان

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
منبع : صفحه برنامه سلام صبح بخیر / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی