بدقولی مردان

علت بدقولی برخی مردان

کد مطلب : 18010زمان مطالعه : 1 دقیقه
برخی از غذاهایی که همسرتان به آنها علاقه بیشتری داشته و ترجیح می دهند بیشتر مواقع از آنها میل کنند ارتباط زیادب با بدقولی کردن مردان داشته و می تواند آینده اجتماعی و مسیر پیشرفت وی را با مشکل مواجه کند.

چه عاملی باعث بد قولی مردان میشود؟

اغلب مردان به دلیل مشغله های فراوان تغذیه مناسب نداشته و غذاهای فست فودی را به عنوان وعده های غذایی روزانه استفاده می کنند غافل از اینکه خودشان با دست خود سم را وارد بدن می کنند.

در مطالعات جدید محققان نشان می دهد مردهایی که غذاهای آماده و سرخ کردنی زیاد مصرف می کنند مشکلات ذهنی بیشتری دارند و در یادآوری خاطرات و مفاهیم دچار اختلال می شوند.

فست فود 

مضرات مصرف این غذا ها برای بدن

 
 
بررسی ها نشان می دهند؛ فراموشی به عنوان یک شاخص ، مشکلات بسیار زیادی را برای یک فرد بزرگسال نسبت به یک کودک به وجود می آورد. این ویژگی برای پدری که مسئولیت زندگی را بر عهده دارد، مادری که باید فرزندانی را تربیت کند، فردی که حرفه دشواری دارد، به طور مستقیم کیفیت زندگی را تحت الشعاع قرار می دهد.
به این ترتیب طبیعی است که مشکلات زناشویی و خانوادگی و ارتباطی این دسته از افراد زیاد باشد. آن ها اغلب مهارت گوش سپردن به دیگران را ندارند و نمی توانند به عنوان شریک زندگی به تعهدات خود به طور کامل پای بند باشند.
 
گفتنی است؛ غذاهای آماده و فست فودها همچنین باعث افزایش کلسترول بد می شوند و مشکلات قلبی را افزایش می دهند.

علت بدقولی برخی مردان

310
این مطلب مفید بود ؟64
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
برچسب : افراد بدقول
وبگردی