آنتی ویروس موبایل
این روزها حملات سایبری به موبایل ها روز به روز درحال افزایش است و رعایت نکردن نکات ایمنی نیز می تواند به حجم خسارات این نوع حملات بیفزاید.در این بخش برترین آنتی ویروسهای موبایل اپل را مشاهده خواهید کرد.

آنتی ویروس های قوی برای مقابله با بدافزارهای موبایل

ویروسهایی که باعث از بین رفتن اطلاعات در کامپیوترهای شخصی می شود بدون شک موبایل شما را نیز تهدید می کند.این برنامه های مخرب و بدافزارها تهدید جدی برای پاک شدن محتوای گوشی و اختلال در امکانات موبایل می شود که با نصب آنتی ویروس روی تلفن های هوشمند و تبلت های خود می توان امنیت دستگاه را بسیار بالا برد.

با توجه به قابلیت های رو به افزایش تلفن های هوشمند و محبوبیت تبلت ها، بسیاری از کاربران حجم بالایی از اطلاعات خود را برروی این دستگاه های کوچک و جیبی حمل می کنند و این امر فرصت جدیدی را در اختیار هکرها و یا ویروس ها قرار می دهد که به راحتی به این اطلاعات دسترسی پیدا کرده و یا تلفن های هوشمند را تحت کنترل خود بگیرند و آن را از کار بیندازند.
 
انتی ویروس موبایل
 
بهترین آنتی ویروسها برای مقابله با ویروسهای موبایل
 
وب سایت The Fuse Joplin با اشاره به این موضوع لیستی از بهترین آنتی ویروس های طراحی شده برای تلفن ها و تبلت های اپل را منتشر کرده است که با استفاده از آن ها کاربران این گونه دستگاه ها میتوانند با امنیت بیشتری در فضای مجازی و اینترنت فعالیت کنند.
 
آنتی ویروس avira :نسخه های متعددی از این آنتی ویروس وجود دارد که علاوه بر آیفون قابل نصب برروی رایانه های شخصی با سیستم عامل ویندوز نیز هست.
این آنتی ویروس جلوی ورود بدافزارها و فعالیت آن ها در تلفن و یا تبلت فرد را می گیرد و علاوه بر آن با شناسایی کاربر اجازه دزدی اطلاعات فرد را نیز به نرم افزارهای مختلف نمی دهد.
 
Norton Security:این برنامه پیش تر به عنوان یک آنتی ویروس برای کامپیوترهای شخصی با سیستم عامل ویندوز شناخته می شد اما امروز به عنوان یک آنتی ویروس موبایلی توانسته است جایگاه خود را محکم تر کند.
آنتی ویروس نورتون در صورت دزدیده شدن تلفن همراه، برای صاحب موبایل و یا هر کسی که در اطراف شخص سارق قرار دارد یک صدای آژیر پخش می کند.
 
 
McAfee:این آنتی ویروس یکی از قوی ترین برنامه ها در زمینه مقابله با بد افزارها به حساب می آید که در واقع جلوی فعالیت هرگونه بد افزار، ویروس و حتی اشکالات برنامه های نصب شده در آیفون را می گیرد.
این آنتی ویروس که به طور مداوم به روزرسانی می شود از جمله برنامه های بود که در سال 2014 بیشترین تعداد دانلود را داشت.
 
Avast:این برنامه یک آنتی ویروس شناخته شده است که علاوه بر محافظت از موبایل و تبلت اپل در مقابل ویروس ها و بدافزارها از این دستگاه های هوشمند در مقابل وب سایت های ناامن در فضای اینترنت نیز محافظت می کند.
در کنار این چهار اپلیکیشن آنتی ویروس برتر برای تلفن ها و تبلت های ساخت کمپانی اپل برنامه های مشابهی از جمله Lookout mobile security و WaveSecure ، Antivirus Detective ، Virus Barrier نیز وجود دارد که هر کدام با قابلیت های منحصر به فردی از دستگاه های هوشمند در مقابل فعالیت های هکری و بدافزارها محافظت می کند.

برترین آنتی ویروسهای موبایل اپل 2014

4.820
این مطلب مفید بود ؟191
برگرفته از ایسنا-/ف
وبگردی