برنامه جدید احسان علیخانی

“برنامه جدید احسان علیخانی” در سال 94

تاریخ انتشار : 11 شهریور 1394کد مطلب : 19999زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیر گروه اجتماعی شبکه سوم از “برنامه جدید احسان علیخانی” برای این شبکه خبر داد.

برنامه جدید احسان علیخانی

احسان علیخانی بعد از ایام محرم با برنامه ای تازه به شبکه سوم سیما بازخواهد گشت.

ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه در گفتگویی اعلام کرد:نظر ریاست سازمان این بوده است که شبکه سه به عنوان یک شبکه جوان که به سرگرمی و تفریحات نزدیک تر می شود تولیدات جدیدی را در کنداکتور قرار دهد و به همین منظور شبکه سه رویکرد جدیدی پیدا کرده است.

وی ادامه داد:ما عقبه ای شش ماهه برای پردازش برنامه های جدید از جمله برنامه های ترکیبی و مسابقه های جدید داریم و در همین مسیر سری جدید مسابقه میدانی «سیمرغ» طراحی شده و در این باره مذاکره هایی با مجید یاسر و حسین رفیعی داشته ایم. همچنین مسابقه «جدول» را داریم که یک مسابقه تلفنی است و اطلاعات عمومی مردم را بالا می برد.

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه از یک برنامه ترکیبی نمایشی یاد کرد و گفت:یک برنامه ترکیبی نمایشی به تهیه کنندگی علیرضا ابراهیمی داریم که در آن چهره هایی از جمله جواد رضویان، مهران غفوریان، بیژن بنفشه خواه و... به اجرای برنامه و ایفای نقش خواهند پرداخت، تا پایان شهریور و ابتدای مهرماه روی آنتن می رود. این برنامه با هدف سرگرمی تولید می شود که در دل آن استفاده از پیام های اجتماعی و مقوله پرهیز از اسراف هم دیده شده است و کار جذابی خواهد شد.

احسان علیخانی

برنامه جدید احسان علیخانی در شبکه سوم

وی ادامه داد:این برنامه در مدت زمانی 45 دقیقه ای و در دو روز در هفته روی آنتن خواهد رفت و هم اکنون در مرحله پیش تولید است. متن های برنامه به نگارش درآمده و چون کاری ترکیبی است بخش های مختلفی از جمله نمایش انیمیشن در آن در نظر گرفته شده است.

وی در پایان با اشاره به دیگر برنامه های فصل پاییز بیان کرد:ما برنامه ای با احسان علیخانی داریم که مربوط به بعد از ماه محرم است و همچنین برنامه مناظره ای با عنوان «تا انتها» خواهیم داشت که رویکردی فرهنگی اجتماعی دارد و ما در آن یک مبحث را تا انتها پیش خواهیم برد و ممکن است هر مبحث حتی به چند برنامه نیاز داشته باشد.

برنامه جدید احسان علیخانی ، برنامه جدید احسان علیخانی در شبکه سوم

439
این مطلب مفید بود ؟318
برگرفته از مهر - / ک
وبگردی