بهروز شعیبی
بهروز شعیبی کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان پیش تولید اولین سریالش برای شبکه نمایش خانگی با عنوان گلشیفته را آغاز کرد.

بهروز شعیبی گلشیفته را می سازد

بهروز شعیبی بازیگر سریال تنهایی لیلا که آثار سینمایی چون دهلیز و سیانور را در کارنامه هنری خود دارد برای اولین بار سریالی برای شبکه نمایش خانگی می سازد. سریال جدید بهروز شعیبی با عنوان گلشیفته سریالی پربازیگر است و نازنین بیاتی به عنوان یکی از بازیگران این سریال معرفی شد.

نازنین بیاتی بازیگر سریال بهروز شعیبی شد

بهروز شعیبی این روزها مشغول پیش تولید سریال ویژه شبکه نمایش خانگی با عنوان گلشیفته است. این اولین بار است که شعیبی برای نمایش خانگی اثری را تولید می کند. گلشیفته اولین سریال بهروز شعیبی بسیار پربازیگر خواهد بود و در ژانر کمدی- اجتماعی تولید می شود.

بهروز شعیبی

بهروز شعیبی با سریال گلشیفته می آید

نازنین بیاتی که در «دربند» با نام خودش نازنین ایفاگر دختری شهرستانی بود که از دختری تهرانی رکب می خورد در «گلشیفته» باز هم سیمای یک دختر شهرستانی را بازی خواهد کرد؛ البته در اینجا برخلاف «دربند» سیکلی از اتفاقات خنده آور است که به هنگام حضور وی در تهران رخ میدهد.

نازنیت بیاتی

نازنین بیاتی بازیگر سریال گلشیفته به کارگردانی بهروز شعیبی

بیاتی در سالهای اخیر به بازیگر تیپیکال دختران شهرستانی بدل شده است؛ از «فرشته ها با هم می آیند» تا «طعم شیرین خیال» و اخیرا هم «مادری» بیاتی را مدام در تیپ دختر شهرستانیهای ساده دل دیده ایم و به نظر میرسد «گلشیفته» هم در امتداد چنین روندی باشد.

تهیه کنندگی این سریال بر عهده علی اکبر نجفی (مدیر عامل موسسه هنرنمای پارسیان) و سرمایه گذار و پخش کننده این پروژه نیز صادق یاری است. موافقت اصولی سریال «گلشیفته» هم اکنون صادر شده و در حال حاضر گروه در انتظار صدور پروانه ساخت از اداره کل نمایش خانگی ارشاد هستند.

بهروز شعیبی تاکنون ساخت فیلم های سینمایی همچون «دهلیز» و «سیانور» را در کارنامه خود دارد. همچنین فیلم سینمایی «دارکوب» آخرین ساخته این کارگردان، هم اکنون مراحل فنی را طی می کند و قرار است در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآید.

شعیبی پیش از این کارگردانی مجموعه موفق تلویزیونی «پرده نشین» را برعهده داشته است.

آغاز پیش تولید سریال گلشیفته ساخته بهروز شعیبی

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
برگرفته از آنا - برنا / م.ف
وبگردی