تام کروز

ماموریت غیرممکن 6 با بازی تام کروز

تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48256زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم ماموریت غیرممکن 6 به کارگردانی کریستوفر مک کواری و با بازی تام کروز و هنری کاویل ساخته میشود.

تام کروز در ماموریت غیر ممکن 6

تام کروز با حضور در برنامه شبانه جان استوارت اعلام کرد ساخت قسمت ششم «ماموریت غیرممکن» شروع شده است. او گفت نمی خواهند وقت هدر کنند و به همین دلیل روی تولید قسمت ششم این مجموعه پرطرفدار کار می کنند.

در این عکس که برج ایفل در پس زمینه آن دیده می شود، هنری کاویل و تام کروز در کنار کارگردان حضور دارند .این در عین حال اولین عکسی است که از هنری کاویل در نقش شخصیتی از این مجموعه دیده می شود.

تام کروز

هنری کاویل و تام کروز

با وجود تصاویر معدودی که از این مجموعه تاکنون منتشر شده نمی توان به جزییاتی از فیلم دست یافت.

گفته می شود بازی ها و هنرنمایی های تام کروز در این فیلم از دیگر فیلم های وی بیشتر و تماشایی تر است. دیوید الیسون مدیرعامل «اسکای دنس» در این باره افزود:واقعا باورشدنی نیست. او یک سال برای این عملیات تمرین کرده و فکر می کنم این فیلم واقعا تاثیرگذار و باورنکردنی باشد و اجرای آن از هر فیلم دیگر او سخت تر است.

تام کروز پس از بازی در فیلم «ملت سرکش» در این فیلم جلوی دوربین رفته است. در فیلم پنجم این مجموعه نیز وی خود بیشتر صحنه های اکشن را ایفا کرد و حتی از برج دوبی بالا رفت.

تام کروز

تام کروز بازیگر ماموریت غیرممکن 6

 

مک کواری به تازگی آشکار کرد راشل فرگوسن نیز دیگر شخصیتی است که در این فیلم حضور دارد. وی در این باره در اینستاگرام نوشت:«ایسلا برگشته است»

در هر حال اطلاعاتی درباره داستان این فیلم منتشر نشده و علاقه مندان به این مجموعه باید تا زمان اکران آن در سینما منتظر بمانند.

تام کروز، ربکا فرگوسن، آلک بالدوین، سیمون پگ و هنری کاویل بازیگران قسمت ششم از مجموعه فیلم های «ماموریت غیرممکن» هستند.

کریستوفر مک کواری کارگردانی این فیلم را برمبنای فیلمنامه ای از خودش انجام می دهد.مک کواری فیلم پنجم را بر مبنای فیلمنامه ای نوشته ویل استیپلز و درو پیرس کارگردانی کرده بود.

مجموعه فیلم های «ماموریت:غیرممکن» از موفق ترین آثار دوران کاری کروز هستند. فیلم چهارم با عنوان «ماموریت:غیرممکن - پروتکل شبح» به کارگردانی براد برد دسامبر 2011 اکران شد و در دنیا حدود 700 میلیون دلار فروخت. اولین «ماموریت:غیرممکن» را برایان دی پالما سال 1996 کارگردانی کرد و فیلم دوم سال 2000 به کارگردانی جان وو به بازار آمد. جی. جی. آبرامز کارگردانی سومین فیلم «ماموریت:غیرممکن» را برعهده داشت.

«ماموریت غیرممکن 6» از 27 جولای 2018 راهی سینماها می شود.

ماموریت غیرممکن 6 با بازی تام کروز

58
این مطلب مفید بود ؟80
برگرفته از مهر -/ح
وبگردی