تحویل خودروهای ثبت نامی

تحویل تمام خودروهای ثبت نامی تا پایان سال

تاریخ انتشار : 5 شهریور 1398کد مطلب : 3145زمان مطالعه : 1 دقیقه
وزیر صنعت معدن و تجارت از تحویل تمامی خودروهای ثبت نامی تا پایان امسال و همچنین افزایش نیافتن قیمت پیش فروش خودرو خبر داد.

تحویل خودروهای ثبت نامی تا پایان سال 98

فارس:وزیر صمت بابیان این که تمامی خودروهای ثبت نامی مشتریان تا پایان سال 98 به آن ها تحویل داده می شود، گفت:پیگیر اجرای تعهدات خودروسازان هستیم. 

رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه افتتاح هم زمان 33 طرح صنعتی در استان تهران که در هفته دولت انجام می شود، در جمع خبرنگاران اظهار کرد:بعد از تحریم ها با مشکلاتی در زمینه تولید خودرو در کشور مواجه شدیم. 

وی گفت:به دلیل تحریم ها در برخی مواقع و برخی ثبت نام ها خودروی مناسب برای واگذاری به ثبت نام کنندگان نداریم. 

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود:اما راه حل های متنوعی به ثبت نام کنندگان ارائه دادیم و 2 خودروساز مطرح کشور مقررشده است، طبق برنامه ای مکتوب تا پایان سال جاری تعهدات خود را به روز کنند و ما از طریق سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان پیگیر اجرای تعهدات آنها هستیم. 

رحمانی همچنین از ابلاغ دستورات لازم به خودروسازان در خصوص عدم افزایش قیمت خودروهای پیش فروش شده معوق خبر داد و خاطرنشان کرد:ما باید سعی کنیم، برای جلوگیری از دلال بازی خودرو را به دست مصرف کننده واقعی برسانیم، که همین امر تأثیر مثبتی در کنترل قیمت خودرو خواهد داشت.

انتهای پیام/م

وضعیت تحویل خودروهای ثبت نامی و افزایش قیمت پیش فروش خودرو

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
وبگردی