آموزش ثبت نام ایران خودرو

آموزش ثبت نام قرعه کشی پیش فروش و فروش فوق‌العاده ایران خودرو

تاریخ انتشار : 19 آبان 1401کد مطلب : 79750زمان مطالعه : 4 دقیقه
فرایند خرید و ثبت نام محصولات شرکت ایران خودرو به‌صورت بازه‌ای و در زمان‌های مشخص و اعلام شده است که در این گزارش با نحوه ثبت نام ایران خودرو آشنا خواهید شد.

آموزش ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو

بنابر تصمیمات انجام شده، عموم مردم و مشتریان برای خرید محصولات ایران خودرو می توانند در بازه‌های زمانی مختلفی که در قالب قرعه کشی پیش فروش یا فروش فوق‌العاده برگزار می شوند، شرکت کنند که در هر سری اتومبیل‌های مختلفی توسط این شرکت قرار می گیرند و شما می توانید برای خرید هر یک از محصولات بنابر علایق و سلایق خود اقدام کنید. با این وجود در هر قرعه کشی شما تنها یکبار می توانید شرکت کنید و تنها یک محصول را انتخاب کنید و برای خرید بیش از یک محصول با ارور متقابل وب سایت روبرو خواهید شد. با این حال از مهم ترین محصولات ایران خودرو می توان به پژو پارس، رانا، سمند، سمند سورن، پژو 206، پژو 405 و... اشاره کرد که از محبوب ترین خودروها در کشورمان هستند. 

برنامه فروش فوق‌العاده و پیش فروش 19 آبان ایران خودرو

جدیدترین برنامه فروش مجموعه ایران خودرو، به‌صورت فروش فوق‌العاده و پیش می‌باشد. در طرح فروش فوق‌العاده دو محصول سورن پلاس و پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU7p و در طرح پیش فروش 5 محصول ایران خودرو شامل تارا دستی و اتوماتیک، دنا پلاس توربو شارژ دستی شش سرعته با فرمان برقی، دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک و رانا پلاس در رنگ‌های مختلف عرضه شده اند که متاقضیان می توانند از امروز پنج شنبه 19 آبان ماه سال 1401 در این طرح‌ها با داشتن صلاحیت‌های در نظر گرفته شده شرکت نمایند. لازم به ذکر است که بازه زمانی این قرعه کشی 4 روزه است و می توانید براساس آموزش ذیل اقدام به شرکت در قرعه کشی نمایید.

طرح فروش فوق‌العاده 19 آبان 1401 ایران خودرو

* تاریخ تحویل خودروهای ذیل، حداکثر 3 ماهه می باشد.

نام خودرورنگ‌های قابل عرضهمبلغ قابل پرداخت (ریال)
پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU7Pسفید، مشکی متالیک، خاکستری2.091.258.000
سورن پلاسسفید، مشکی متالیک، خاکستری متالیک، آبی کبود2.614.221.000

طرح پیش فروش 19 آبان 1401 ایران خودرو

* تاریخ تحویل خودروهای ذیل حداکثر 1 سال (آبان 1402) می باشد.

نام خودرورنگ‌های قابل عرضهمبلغ پیش پرداخت (ریال)
تارا دستیآبی رویال، آبی کبود، خاکستری، مشکی آبنوس، نقره‌ای1.180.000.000
تارا اتوماتیکآبی رویال، آبی کبود، خاکستری، مشکی آبنوس، نقره‌ای1.660.000.000
دنا پلاس توربو شارژ دستی شش سرعته با فرمان برقیخاکستری، سفید، مشکی1.445.000.000
دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیکخاکستری، سفید، مشکی آبنوس، نقره‌ای، نقره‌ای تیتانیوم1.595.000.000
رانا پلاسخاکستری، سفید، مشکی، نقره‌ای860.000.000

با این وجود، توجه داشته باشید که در حین ثبت نام ایران خودرو حتما باید قوانین بازه‌ای که برای قرعه کشی هستند را به‌صورت کامل و دقیق مطالعه کنید و درغیر اینصورت با وجود موفق شدن در قرعه کشی، هیچ اتومبیلی به شما تعلق نخواهد گرفت چرا که شاید شما یک بند از قوانین را رعایت نکرده اید. بنابراین حتما قبل از ثبت نام، باید به‌صورت کامل اطلاعیه شرکت را مطالعه کنید. با این وجود ما تصمیم داریم در این گزارش از نمناک شما را به‌صورت قدم به قدم با نحوه خرید خودرو از سایت ایران خودرو آشنا سازیم. همراه ما باشید.

در قدم اول شما باید وارد وب سایت رسمی ایران خودرو شوید و سپس از قسمت بالا گزینه «ورود کاربر» را انتخاب کنید.

ثبت نام ایران خودرو

قدم دوم؛ حساب کاربری خود را که از پیش ساخته اید را وارد کنید که باید دو کادر زیر یعنی کد ملی به همراه گذرواژه خود را در این بخش وارد نمائید. سپس گزینه «ورود» را انتخاب نمائید. توجه داشته باشید که اگر شما رمز حساب کاربری خود را فراموش کرده اید، از قسمت زیرین می بایست گزینه «فراموشی رمز» را انتخاب نمائید.

نحوه ثبت نام ایران خودرو

قدم سوم؛ هم اکنون شما وارد حساب کاربری خود در وب سایت ایران خودرو شده اید که از قسمت بالا می توانید گزینه فروش فوق‌العاده یا پیش فروش ایران خودرو را انتخاب نمائید. توجه داشته باشید این دو گزینه همیشه برقرار و فعال نیستند و تنها در بازه‌هایی که توسط اطلاعیه‌های ایران خودرو اعلام می شوند، تعدادی اتومبیل در این دو بخش (با توجه به پیش فروش یا فروش فوق‌العاده) اضافه خواهند شد. بنابراین از پیش فروش یا فروش فوق‌العاده ایران خودرو مطلع شوید و سپس گزینه مربوطه را انتخاب کنید.

طریقه ثبت نام ایران خودرو

قدم چهارم؛ بازه زمانی که ما این آموزش را در حال تهیه کردن هستیم، پیش فروش ایران خودرو فعال می باشد و این گزینه را انتخاب کردیم. همان گونه که مشاهده می کنید با انتخاب این گزینه، اتومبیل‌هایی که در این طرح هستند، در لیست زیر قرار دارند و شما می توانید محصول مورد نظر را با کلید «سفارش» انتخاب کنید.

ثبت نام ایران خودرو

قدم پنجم؛ هم اکنون باید یک سری موارد را مطالعه کنید که در داخل کادر قرمز رنگ مشخص شده اند و در صورت موافقت باید تیک گزینه کناری را بزنید. اما در سمت چپ تصویر، اطلاعات اتومبیل را مشاهده خواهید کرد که شامل آپشن‌ها و صورتحساب و تائید سفارش می باشد. در نهایت بعد از انتخاب گزینه‌های مشخص شده در تصویر باید کد امنیتی را وارد کنید و سپس از قسمت پائین «ثبت درخواست» را انتخاب کنید تا سفارش شما ثبت شود.

ثبت نام ایران خودرو

قدم ششم؛ در نهایت بعد از گذراندن مراحل بالا، سفارش شما با موفقیت ثبت شده است و دقیقا در قسمت پائین تصویر ذیل، کد شما در قرعه کشی درج شده است که باید این کد را تا روز قرعه کشی به همراه داشته باشید. هم اکنون می توانید از حساب خود خارج شوید.

ثبت نام ایران خودرو

آموزش ثبت نام قرعه کشی پیش فروش و فروش فوق‌العاده ایران خودرو

4.43287
این مطلب مفید بود ؟2884403
منبع : بخش خبری نمناک/ف.ن
برچسب : ایران خودرو
وبگردی