کمپ ترک اعتیاد

کمپ ترک اعتیاد افشار

کد مطلب : 75474زمان مطالعه : 3 دقیقه
مرکز ترک اعتیاد افشار با ارایه خدمات ویژه شامل روش های جدید ترک اعتیاد، مشاوره تخصصی و خدمات هتلینگ لاکچری بعنوان مجهزترین مرکز ترک اعتیاد کشور فعالیت می کند.

آشنایی با کمپ ترک اعتیاد افشار

امروزه بیشتر جوامع و کشورها در معرض اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر هستند. بیماری اعتیاد بر جنبه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی جوامع تاثیرگذار است. تاثیرات منفی و مخرب مصرف مواد مخدر به قدری زیاد است که علاوه بر فرد مصرف کننده، خانواده، دوستان و محیط های شغلی و اجتماعی را در بر می گیرد.

تحقیقات نشان می دهد که عوامل مختلفی در شکل گیری بیماری اعتیاد در افراد وجود دارند که باعث ایجاد اختلال در زندگی روزمره و طبیعی فرد می شوند.

با توجه به اهمیت و گسترش اعتیاد در جوامع، نیاز به پیشگیری و درمان این بیماری نیز بیش از پیش آشکار می شود. نکته جالب اینجاست که این بیماری فقط برای قشر خاص با سطح سواد و رفاه خاص نیست، بلکه افراد با سطح تحصیلات مختلف در طبقه های مختلف جامعه با این بیماری دست و چنجه نرم می کنند.

کمپ ترک اعتیاد افشار از سال 1387 با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کشور به منظور کمک و ارایه خدمات ترک اعتیاد به بیماران اعتیاد در شمالی ترین نقطه تهران در مجاورت پارک سنگی جمشیدیه ثبت و تاسیس گردید.

این مرکز با فراهم کردن امکانات رفاهی ویژه و خدمات تخصصی، جهت ارایه خدمات ترک اعتیاد به قشر مرفه و تحصیلکرده جامعه تاسیس شده است. بسیاری از مراجعه کنندگان و بیماران این مرکز، در بالاترین سطح رفاه و تحصیلات دانشگاهی هستند که متاسفانه به بیماری اعتیاد کشیده شده اند.

مرکز ترک اعتیاد افشار با ارایه خدمات ویژه شامل روش های جدید ترک اعتیاد، مشاوره تخصصی و خدمات هتلینگ لاکچری بعنوان مجهزترین مرکز ترک اعتیاد کشور فعالیت می کند.

مرکز ترک اعتیاد

با توجه به موقعیت مکانی این مرکز در شمال تهران، خدمات و امکانات رفاهی ارایه شده به منظور برطرف کردن نیازهای ساکنان و افراد این منطقه در نظر گرفته شده و امکانات رفاهی و تفریحی این مرکز با هتل های پنج ستاره و لوکس برابری می کند.
برخلاف سایر کمپ های ترک اعتیاد، در این مرکز افراد با خواست خود و با پای خود به این مرکز مراجعه کرده و نسبت به درمان بیماری اعتیاد اقدام می کنند. این مرکز از نظر امکانات و خدمات رفاهی بسیار مجهز بوده و در اکثر موارد از خانه افراد مراجعه کننده مجهزتر است.
برخلاف سایر کمپ های ترک اعتیاد، اینجا خبری از ضرب و شتم و زور و دارو و تنبیه برای ترک اعتیاد نیست. روزهای اقامت در مرکز ترک اعتیاد افشار آنچنان جذاب است که خاطره خوب و مثبتی از دوران درمان در ذهن فرد باقی می گذارد.
با توجه به گروه هدف این مرکز که از لایه های مرفه جامعه می باشد، مرکزی می تواند به آنها خدمات مناسب و مطلوبی ارایه کند که از نظر امکانات و رفاه فضایی دور از زندگی و امکانات معمول این افراد نداشته باشد. در غیر اینصورت احتمال جذب و گرایش این افراد به ترک اعتیاد بسیار ضعیف می باشد.
استخر کمپ اعتیاد
کلینیک ترک اعتیاد افشار با استفاده از گروه های همتا، تمرکز بر جنبه های مختلف جسمی و روانی اعتیاد و برگزاری جلسات مشاوره فردی و گروهی برای فرد معتاد و خانواده وی، احتمال عود و بازگشت بیماری اعتیاد را در فرد به حداقل می رساند.
مرکز ترک اعتیاد افشار بصورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل آماده بستری و درمان بیماران در زمینه ترک انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی می باشد.
 
جهت مشاوره رایگان در زمینه ترک اعتیاد با شماره های زیر تماس بگیرید:
26122446 021
26121253 021

کمپ ترک اعتیاد افشار

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی