تزیین بالکن
ایده هایی که در این مطلب برای تزیین بالکن در اختیارتان قرار داه ایم به قدری زیبا هستند که قطعا عاشق شان میشوید.

تزیین بالکن با ایده های رنگی و بهاری

بالکن ها نه تنها فضای خوبی برای استفاده از هوای آزاد هستند بلکه ویترین منزل شما از بیرون ساختمان هم هستند و نقش مهمی در زیبایی شهر دارند، پس از این فضا هرچقدر هم کوچک میتوانیم استفاده های خلاقانه ای بکنیم، در اینجا ایده هایی برای تزیین و خوشگل سازی بالکن داده ایم تا خانه تان رو بیشتر از قبل رنگی سازی کنید.

برای چیدمان زیبا و دلنشین تر این فضا ها می توان از تزیین بالکن با گیاهان، گلدانهای رنگی دیواری و همینطور از چراغ های ایستاده یا پایه کوتاه برای نورپردازی استفاده نمایید.اگر میخواهید فضای شما از دید همسایگان دور بماند، به جای استفاده از شیشه های مات از گلدان های آویز و فلاورباکس ها استفاده کنید.

تزیین بالکن

تزیین بالکن آپارتمان

سقف بالکن را با رنگهای زیبا و شاد رنگ آمیزی کنید، و با ریسه های ظریف به دور نرده ها نور پردازی زیبایی ایجاد کنید. بهتر است از نور های معمولی زرد و سفید رنگ استفاده کنید، این کار به زیبایی بالکن و حس آرامش شما کمک بیشتری می کند.

انواع میز و صندلی های همراه با تشکچه را برای قرار دادن در بالکن انتخاب کنید، سعی کنید از تشکچه هایی با پارچه های شاد و رنگی استفاده کرده و در صورت وجود فضای کافی از کوسن های زیاد و رنگی برای روح بخشیدن به فضا بهره گیرید.

تزیین بالکن

تزیین رمانتیک و شیک بالکن 

تزیین بالکن

تزیین بالکن بهاری و رنگارنگ

تزیین بالکن

تزیین بالکن با گل و گیاه

تزیین بالکن

مدل دیزاین بالکن و تراس 

دیزاین بالکن

زیباترین بالکن های دنیا

تزیین بالکن

تزیین بالکن دوست داشتنی و بهاری

تزیین شیک و رنگی بالکن برای فصل بهار

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
برگرفته از رنگی رنگی - دکوبوم -/ح
وبگردی