تزیین شلوار لی
تزیین و مدل دار کردن شلوار لی ساده و قدیمی چندان کار سختی نیست، با چند تکه پارچه به راحتی میتوانید شلوار لی تان را تزیین کنید.

آموزش تزیین شلوار لی با پارچه سنتی

حتما شما هم یک شلوار لی دارید که مدتی است دیگر از آن استفاده نمیکنید زیرا تکراری و قدیمی شده است، شلوار لی هایی که برایتان تکراری میشوند را میتوانید به سادگی تغییر دهید و تزیین کنید کافیست دست به کار شوید و کمی خلاقیت داشته باشید. در این بخش از دنیای مد نمناک آموزش تزیین شلوار جین با پارچه را به شما میگوییم که امیدواریم خوشتان بیاید.

کافیست کمی وقت بگذارید و حوصله به خرج دهید اینطوری میتوانید صاحب شلوار لی جدیدی شوید بدون آنکه هزینه کنید، با پارچه هایی که دیگر به کارتان نمی آیند میتوانید شلوار لی تان را تزیین کنید.

تزیین شلوار لی

تزیین شلوار لی دخترانه با پارچه

وسایل مورد نیاز:

  • شلوار جین
  • پارچه
  • قیچی
  • نخ و سوزن

آموزش تزیین شلوار جین:

اگر دوست داشته باشید میتوانید از یک مدل پارچه یا چند مدل پارچه استفاده کنید، پارچه هایتان را به صورت مربعی و مستطیلی در سایز های مختلف با دقت برش بزنید و به صورت امتحانی آن ها را روی شلوار جین تان بچینید و وقتی از مدل چیدن پارچه ها خوش تان آمد شروع کنید به دوختن و کوک زدن البته طوری که دوخت هایتان توی دید نباشد همچنین باید با نخ همرنگ پارچه تان شروع به دوختن کنید.

میتوانید پارچه ها را روی قسمت ران شلوار جین بدوزید یا میتوانید آن ها را روی کل شلوارتان از بالا تا پایین بدوزید، یکی از مدل های زیبای دوختن پارچه روی شلوار جین همان مدلی است که در تصویر بالا مشاهده میکنید.

 

آموزش تزیین شلوار لی ساده با پارچه + عکس

3.513
این مطلب مفید بود ؟94
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی