تزیین کیک

ایده های جذاب تزیین کیک روز پدر امسال

کد مطلب : 29617زمان مطالعه : 3 دقیقه
به مناسبت روز پدر و روز مرد ایده های بسیار زیاد و متفاوتی برای تزئین کیک وجود دارد. شما می توانید برای تزئین کیک از خامه و شکلات های رنگی استفاده کنید.

تزیین کیک روز پدر و روز مرد با نکات و ایده های به روز

اکثر شما خانم ها و حتی آقایون علاقه مند به هنر شیرینی و کیک پزی هستید، فرمول اولیه پخت کیک را کنار میگذاریم و به بحث زیبای تزیین کیک می رسیم. ابعاد و اندازه مهم نیست بلکه ایده و سلیقه اهمیت دارد. زحمت پخت کیک یکطرف و تزیین آن طرف دیگراست.

شما وقتی تزیینی خاص برای پوشاندن کیکی ساده پیاده می کنید جلوه ی تلاش شما رنگی دیگر می گیرد. مدل هایی متنوع در این دنیای مد نمناک مشاهده می کنید که تقریبا ترکیبی از انواع سلیقه های ورزشی، فانتزی و کلاسیک هستند. اگر شما هم دوست دارید کیک ساده و خوشمزه ای را که آماده کرده اید با خامه یا شکلات تزیین کنید پس از این بخش الهام بگیرید.

تزیین کیک روز پدر

تزیین کیک روز پدر

کیک زیبای روز پدر

امروزه هر طرح زیبایی را با استفاده از فوندانت میتوان روی کیک پیاده کرد، اگر مهارت کافی برای تهیه فوندانت و تزیین کیک با آن را دارید به راحتی می توانید در منزل کیک مناسبتی خود را که اینجا هدف کیک روز مرد و روز پدر هست، تزیین کنید در غیر اینصورت ایده ی مورد نظر خود را برای شیرینی فروشی مورد نظر خود مشخص کنید تا آنها به شکل حرفه ای کیک مورد نظر شما را آماده کنند.

کیک فوندانت روز پدر

کیک پیراهن روز پدر

محبوب ترین ایده ها برای تزیینات کیک روز پدر طرح سبیل و پایپون است که نمونه هایی از آنها را در این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده می کنید. این طرح که در عین سادگی جذابیت دارد میتواند حتی کیک های خانگی را زیباتر کند و نمای جذابی به کیک ببخشد.

کیک روز مرد

کیک روز مرد

مدل کیک روز پدر

کیک پاپیونی روز پدر

ایده های دیگری همچون ایده های ورزشی، فنی و .. که مرتبط با علائق پدر عزیزتان باشد میتواند تزیین مناسبی برای کیک این روز انتخاب شود.

کیک ساعت برای پدر

اگر به دنبال ایده ای ساده اما موثر هستید، می توانید کیک را با شکلات تزئین کنید که در عین راحتی، ایده آل است. این سبک تزیین برای کسانی است که دوست دارند در مدت زمان کوتاه، اما بدون مشکل، طرحی دیدنی و جذاب ایجاد کنند. 

فقط شکلات تیره یا شیری را در بن ماری یا به شیوه ای که در مطلب " روش صحیح تمپر کردن شکلات "  گفته شد ذوب کنید، سپس شکلات ذوب شده را داخل قیف مورد نظر ریخته و نقاشی ها یا نوشته هایی را که دوست دارید روی کاغذ مخصوص پیاده کنید سپس اجازه دهید خنک شده و تزیین را روی کیک خود قرار دهید.

کیک شکلاتی

کیک روز پدر

کیک کاکائویی

اگر عاشق تزئینات ساده هستید که شکل کیک شما را عالی جلوه می دهد، تزئین با آیسینگ انتخابی مناسب است که می توانید یک آیسینگ لاکچری با استفاده از شکر، آرد، سفیده تخم مرغ و آب لیمو به شکلی که در مطلب " طرز تهیه کرم آیسینگ برای تزیین کیک " در آشپزخانه نمناک گفتیم، آماده کرده و کیک روز پدر یا هر مناسبت دیگر را تزیین کنید.

 کیک زیبا با آیسینگ

تزیین کیک روز پدر

ایده ی بعدی تزیین کیک خانگی روز مرد و روز پدر استفاده از شکلات های رنگی، آب نبات و میوه است. برای تزیین کیک با این شکلات ها و تکه های میوه کافیست سطح کیک را با شکلات یا .. کامل پوشانده و طرح مورد نظر خود را روی کیک به راحتی پیاده کنید.

کیک با شکلات رنگی

تزیین کیک با میوه

ایده های اینستاگرامی تزیین کیک روز پدر و روز مرد

4.288
این مطلب مفید بود ؟7414
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
برچسب : روز پدر
وبگردی