تعطیلی مدارس

آیا مدارس تهران هفته آینده تعطیل می شود؟

تاریخ انتشار : 28 آذر 1398کد مطلب : 2536زمان مطالعه : 1 دقیقه
با توجه به انتشار اخطاریه سازمان هواشناسی در خصوص آلودگی هوای تهران تا چهارشنبه هفته آینده آیا مدارس تهران تعطیلی می شود؟

تعطیلی مدارس تهران به دلیل آلودگی هوا

العالم: سازمان هواشناسی با انتشار اخطاریه اعلام کرد که آلودگی هوای تهران از امروز تا چهارشنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.

با شروع سرمای هوا و پدیده وارونگی موج آلودگی هوا تهران و سایر کلانشهرها را فراگرفته است. آلودگی هوا تعطیلی مدارس را به همراه داشته است. 

پیش از این در اطلاعیه های هواشناسی اعلام می شد که آلودگی تا نیمه هفته ادامه دارد و روز های دوشنبه و سه شنبه با ورود سامانه های بارشی از موج آلودگی کاسته می شود. 

مدارس تهران هفته آینده تعطیل می شود؟ 

اما در اطلاعیه شماره 6 سازمان هواشناسی کشور که روز چهارشنبه مورخ 98/09/27 منتشر شد، تداوم این آلودگی را از فردا تا آخر هفته آینده اعلام کرده است.

در بخشی از این اطلاعیه از شهروندان خواسته شده است تا از تردد غیرضروری در سطح شهر به ویژه برای کودکان و گروه های حساس خودداری شود. 

با این اوصاف تعطیلی مدارس در هفته آینده در صورت تداوم آلودگی و شدت یافتن آن امری محتمل است، هرچند تایید و اعلام این موضوع باید از سوی مقامات ذی صلاح صورت بگیرد. 

اما آنچه مشخص است، تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و فراتر از آن به کاهش آلودگی در کلانشهرها کمک نمی کند و راه درمان این پدیده خطرناک که مستقیما سلامت میلیون ها انسان را نشانه گرفته است، چیز دیگری است.

انتهای پیام/م

تعطیلی یک هفته مدارس تهران به دلیل آلودگی هوا ؟

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
وبگردی