تغییر دکوراسیون اتاق
برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب ایده های ساده و شیکی وجود دارد که باعث میشوند اتاق خواب تان از سادگی و تکراری بودن خارج شود.

ایده های تغییر دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب

دکوراسین اتاق خواب تان هر چقدر هم که زیبا باشد بعد از گذشت مدتی تکراری و خسته کننده میشود و باید تغییراتی در آن ایجاد کنید، برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب ایده های متنوعی وجود دارد که ما در این بخش از دنیای مد نمناک برخی از آن ها را به شما میگوییم که بسیار کمک کننده هستند.

تغییر دکوراسیون اتاق کودک

تغییر دکوراسیون اتاق با هزینه کم

در کدام بخش از اجزای اتاق خواب میتوان تغییر ایجاد کرد؟

  • چیدمان روی میز آرایش
  • تزیینات دیوار
  • تزیینات روی تخت
  • وسایل روی میز پاتختی
  • پرده اتاق خواب
  • فرش اتاق خواب

اگر روی میز آرایش تان کلی لوازم آرایش به صورت درهم برهم قرار گرفته است بهتر است فکری به حال آن ها کنید، میتوانید آن ها را داخل کیف آرایش ریخته و داخل کشو قرار دهید همچنین میتوانید برای زیباتر شدن میز آرایش لاک و ادکلن هایتان را با سلیقه روی میز بچینید.

تغییر دکوراسیون ارزان

چیدمان شیک میز آرایش

اگر دیوارهای اتاق خواب رنگ و رو رفته هستند باید یا آن ها را رنگ کنید یا کاغذ دیواری، ایده ای که امروزه بسیار از آن استقبال میشود این است که دیوار پشت تخت خواب را کاغذ دیواری کنید و بقیه دیوارهای اتاق را رنگ کنید به این صورت که مثلا کاغذ دیواری بنفش برای یک دیوار و رنگ یاسی برای سایر دیوار ها.

اگر روی میز پاتختی وسایلی همچون عینک، کتاب، لیوان، شمع و ... قرار داده اید بهتر است آن ها را جمع کنید و به جای آن ها یک آباژور شیک بخرید تا اتاق تان زیباتر شود.

ایده تغییر دکوراسیون

ایده تغییر دکوراسیون اتاق خواب

اگر سالها است که پرده اتاق خواب تان را عوض نکرده اید بهتر است با خرید پرده جدید رنگ و روی اتاق خواب را عوض کنید اگر دکوراسیون اتاق خواب تان ترکیب یاسی و بنفش است باید پرده اتاق خواب رنگ بنفش و سفید باشد.

اگر اتاق خواب تان را موکت کرده اید و از فرش استفاده نمیکنید بهتر است از فرش های گرد و کوچک برای کنار تخت استفاده کنید زیرا نمای جالبی به اتاق خواب میبخشد.

تغییر دکوراسیون اتاق

تغییر دکوراسیون اتاق به روش مدرن

 

تغییر دکوراسیون اتاق خواب با ایده ها و وسایل ساده + عکس

2.724
این مطلب مفید بود ؟1311
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی