تلفن همراه

تلفن همراه ارزان می شود

تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1399کد مطلب : 33264زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی، تصویری، گوشی همراه و لوازم جانبی گفت: پیش بینی می شود قیمت تلفن همراه در هفته های آینده کاهش داشته باشد.

باشگاه خبرنگاران:ابراهیم درستی با اشاره به افزایش قیمت موبایل در هفته های اخیر، گفت:به دلیل اینکه واردات موبایل بیش از 2 ماه است روند کندی را پشت سر گذاشته است، این امر در افزایش قیمت موبایل موثر است. 

او با اشاره به علت های افزایش قیمت موبایل، بیان کرد:عرضه و تقاضا در بازار باعث نوسانات قیمت موبایل می شود که اکنون تقاضا برای خرید موبایل زیاد است به همین دلیل قیمت تلفن همراه روند صعودی را دارد. 

رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی، تصویری، گوشی همراه و لوازم جانبی با بیان اینکه فعالیت برخی از شرکت های واردکننده باعث افزایش قیمت موبایل می شود، تشریح کرد:مغازه داران قیمت تلفن همراه را گران نمی کنند، چرا که اگر در قیمت ها مسئله ای هست، به شرکت های وارد کننده باز می گردد. 

درستی درخصوص کاهش قیمت تلفن همراه در هفته های آینده، تشریح کرد:پیش بینی می شود قیمت تلفن همراه در هفته های آینده کاهش داشته باشد چرا که روند فعالیت کسبه به حالت قبل باز می گردد و از این حالت التهابی خارج خواهد شد. 

رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی، تصویری، گوشی همراه و لوازم جانبی درباره ثبات قیمت تلفن همراه، بیان کرد:در تلاش هستیم که بتوانیم قیمت موبایل را به یک ثبات برسانیم که نیاز است التهابات کم شود.

انتهای پیام/م

تلفن همراه ارزان می شود

2.58
این مطلب مفید بود ؟44
برچسب : گوشی
وبگردی