تور آسیا
اخیرا با توجه به نرخ بالای تورهای غربی نظر مسافران بیشتر به سمت سفرهای شرق آسیا متمرکز شده است.

از استخرهای زیبا تا معابد شگفت انگیز هندوها با تورهای شرق آسیا

با توجه افزایش قیمت های تورهای غربی اعم از اروپا، آفریقا و آمریکای مرکزی تور های شرق آسیا بیش از پبش در معرض توجه قرار گرفته اند.

مقاصد توریستی مثل هند، اندونزی، مالزی ،تایلند و به طور کلی کشورهای خاور دور در این چند ساله شمار زیادی از گردشگران من جمله گردشگران ایرانی را جذب خود کرده.

کشور های شرق آسیا جاذبه های بسیار زیبایی دارند که سالانه میلیون ها توریست برای دیدن آنها سفر می کنند.

تاج محل در آگرا، شهر صورتی در جیپور، طبیعت بکر و فرهنگ غنی هند همراه با تاریخ چندین هزار ساله می تواند دل مسافر تور هند را به لرزه در آورد. در تمامی این کشور با 72 ملیت مختلف جایی نیست که شما را مجذوب خود نکند!

در اندونزی نیز در جزایر بالی که فرهنگ هندوی متفاوت با جمعیت اکثریت مسلمان، را دارد مناظر خیره کننده معابد و ساحل های فریبنده روح شما را جلاء می دهد.

در تور بالی همه چیز را در اختیار خواهید داشت استراحت در دل طبیعت بکر و حتی اوج هیجان را با ورزش های آبی مثل موج سواری و ویک بوردینگ در جاکارتا داشته باشید.

از جهت دیگر در تور مالزی با شهر هایی همچون کوالا لامپور، کوتا بهرو و دیگر شهر هایش تعاملی از سنت و مدرنیته را به شما ارائه می دهد. یکی از معروف ترین ساختمان های جهان یعنی برج های دوقلو پتروناس در این کشور واقع شده است.

تایلند نامی است که در صنعت گردشگری است برای همه شناخته شده است سواحلی زیبا، جزیره های جیمز باند و فیفی و یا قصر سلطنتی در پوکت مکان هایی است که چشم هر بیننده ای را در تور تایلند را نوازش می دهد.

اما نیازی نیست تا شما برای دیدار از این مناطق وقت زیادی را صرف جستجو در صفحات اینترنت و مجلات بکنید.

تنها با یک تماسی ساده با مشاوران آژانس گردشگری چکاوک آسمان آبی بهترین و به صرفه ترین تور های شرق آسیا را به شما مسافران عزیز ارائه پیشنهاد می دهند

البته شما میتوانید از بهترین اقامت در هتل های لوکس و پرواز های معتبر گروه چکاوک نیز استفاده کنید.

 

از استخرهای زیبا تا معابد شگفت انگیز هندوها با تورهای شرق آسیا

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی