توهین به حسام نواب صفوی

توهین شبکه فارسی وان به حسام نواب صفوی + تصاویر

تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1394کد مطلب : 14629زمان مطالعه : 2 دقیقه
شبکه ماهواره ای فارسی وان که همواره سعی در تخریب بنیان خانواده های ایرانی را داشته این بار حسام نواب صفوی بازیگر سرشناس کشورمان را مورد توهین خود قرار داد.

شبکه فارسی وان که با پخش سریال های غیر اخلاقی همواره سعی در ترویج فساد و تخریب بنیان خانواده های ایرانی را داشته اینبار پای خود را فراتر گذاشته و حسام نواب صفوی و ایرانیان را مورد تمسخر خود قرار داده است.

این شبکه که از ابتدای تأسیس خود بر پایه بی بند و باری و برای اشاعه فرهنگ غربی در بین خانواده های ایرانی بنا شده، سریال هایی بی محتوا و ضد اخلاقی را که حتی در کشورهای سازندشان حق پخش ندارد، با قیمت پائین خریداری کرده و به صورت بیست و چهار ساعته پخش می کنند.

اما گویا هدف قرار دادن بنیان اخلاقی خانواده ها برای این شبکه کافی نیست و برای پیشبرد اهداف خود، تمسخر ایرانیان را نیز به برنامه های خود اضافه کرده است.

چندی پیش حسام نواب صفوی تصویری از خود را در صفحه شخصی اش منتشر کرد که در ذیل آن به شباهت زیادش به یکی از خواننده های مرد آمریکایی و این موضوع که برای ساخت فیلم زندگی این خواننده آمریکایی به وی پیشنهاد بازیگری داده اند اشاره کرده بود.

حسام نواب صفوی و الویس

این موضوع به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و از آنجایی که شبکه فارسی وان با الگوسازی بازیگران و خواننده های غربی سعی در تخریب و تضعیف هنر ایرانی دارد، به این موضوع به دید تمسخرآمیزی دامن زد و همین باعث شد تا مجری این شبکه در برنامه ای با لحنی تمسخرآمیز به حسام نواب صفوی توهین کند.

مجری این شبکه در ابتدا با توهین به طرفداران حسام نواب صفوی آنها را افرادی بی مغز دانست که چنین موضوعاتی (پیشنهاد به حسام نواب صفوی برای بازی در نقش الویس پیریسلی) را باور می کنند و گفت:«افرادی در ایران هستند که فرار مغزها می باشند یعنی مغزهایشان فرار کرده و خودشان مانده اند بدون مغز و این افراد ممکن است که چنین حرف هایی را بپذیرند.

مجری این شبکه با اشاره به اینکه تمام این حرف ها بر گرفته از قوه تخیل حسام نواب صفوی است تمامی عکس هایی که در صفحه اینستاگرام حسام نواب صفوی منتشر شده است را ادیت (فتوشاپ) شده دانست.

اما حسام نواب صفوی توهین های این شبکه ضد اخلاقی را بی جواب نگذاشت و با انتشار تصویری از خودش در زیر آن خطاب به این شبکه نوشت:«این هم با یک لباس کاملاً ساده نه در حال فیلمبرداری نه در گریم نه در جای خاصی، خودم هم هستم تقدیم به تمام کسانی که دوستم دارند آنهای که به علت اعتماد به نفس پایین، حسادت، استفاده از مسکرات مخدرات مواد توهم زا میگن فتوشاپه سرش مال تنش نیست، خودت باش... خودت نباش و...»

اینستاگرام حسام نواب صفوی

انتشار این تصویر و دفاع حسام نواب صفوی از خود خشم شبکه فارسی وان را در برداشت و باعث شد تا مجری این شبکه دوباره با حمله به حسام نواب صفوی به صورت بسیار وقیحانه ای وی را مورد تمسخر قرار دهد.

همانطور که گفته شد شبکه فارسی وان به عنوان پرچم دار فساد و فحشا، با توهین به ایرانیان و بازیگران ایرانی علاوه بر هدف قراردادن بنیان خانواده ها، فرهنگ و هنر ایران را نیز نشانه رفته است.

توهین شبکه فارسی وان به حسام نواب صفوی + تصاویر

4.1182
این مطلب مفید بود ؟14933
برگرفته از جام نیوز - / ک
وبگردی