پارسا پیروزفر
امروز 22 شهریور همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

هنرمندان مشهور ایرانی که در 22 شهریور متولد شدند

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و دومین روز از شهریورماه رسیدیم. امروز 22 شهریور همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 22 شهریور می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد این روز از شهریور ماه هستند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

پارسا پیروزفر

پارسا پیروزفر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 22 شهریور 1351 در تهران متولد شد.

پارسا پیروزفر

پارسا پیروز فر کارش را با تئاتر و سینما آغاز کرد اما با بازی در سریال هایی چون در پناه تو، در قلب من، سفر سبز و در چشم باد در میان مردم شناخته شد. فیلم سینمایی مهمان مامان و سریال یاغی از ماندگارترین نقش آفرینی های پارسا پیروز فر می باشند.

حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 22 شهریور 1353 در تهران متولد شد.

حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی علاوه بر بازیگری به نوازندگی و وکالت نیز مشغول است و از فیلم های معروف او میتوان به نهنگ عنبر، زیر سقف دودی، اخراجی ها، معمای شاه، کلاه پهلوی، کیف انگلیسی، سالهای مشروطه و تبریز در مه اشاره کرد.

ژیلا صادقی

ژیلا صادقی مجری و بازیگر کشورمان 22 شهریور 1352 در تهران متولد شد.

ژیلا صادقی

ژیلا صادقی دانش‌آموخته رشته گرافیک است. او سال 78 به عنوان مجری جلوی دوربین رفت و اجرای برنامه های زیادی را برعهده گرفت. خانم صادقی علاوه بر اجرا در دنیای بازیگری هم قدم گذاشته و در چند فیلم و سریال جلوی دوربین رفت.

چهره های مشهور ایرانی متولد 22 شهریور+ عکس

4.143
این مطلب مفید بود ؟358
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف/ف
وبگردی