تیراندازی در جنت آباد

ماجرای تیراندازی شب گذشته در جنت آباد

تاریخ انتشار : 23 تیر 1398کد مطلب : 2879زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس کلانتری 138 جنت آباد علت تیراندازی شب گذشته در این منطقه را تشریح کرد.

جزئیات تیراندازی شب گذشته در جنت آباد

تسنیم:رئیس کلانتری 138 جنت آباد از بازداشت سه سارق منزل حین سرقت خبر داد و گفت:مأموران پلیس این سارقان را پنج ساعت زیر نظر داشتند.

شب گذشته یکی از تیمهای عملیات کلانتری 138 جنت آباد حین گشت زنی نامحسوس در حوزه استحفاظی این کلانتری به یک دستگاه خودروی تیبا با سه سرنشین مشکوک شده و به صورت نامحسوس این خودرو را زیر نظر گرفتند. 

تیم انتظامی با توجه به ظن قوی بر احتمال بروز فعالیت مجرمانه توسط سرنشینان تیبا، خودروی مذکور را به مدت پنج ساعت زیر نظر قرار دادند. 

در ادامه رصد، خودروی تیبا در یکی از خیابانهای فرعی منطقه جنت آباد شمالی پارک کرد و دو نفر از سرنشینان قصد داشتند به صورت پنجره رَوی داخل یک خانه شوند که تیم عملیات با نزدیک شدن به این سارقان وارد عمل شد، آنها نیز به محض رؤیت پلیس از منزل مدنظر فاصله گرفته و با خودرو اقدام به فرار کردند. 

سرانجام مأموران پس از چند دقیقه تعقیب و گریز در همان منطقه، با شلیک چند تیرهوایی موفق به بازداشت آنها شدند. 

سرهنگ سعید لشینی؛ رئیس کلانتری 138 جنت آباد با اعلام این خبر گفت:این متهمان از سارقان سابقه دار در این منطقه هستند و با خود، آلات و ادوات سرقت به همراه داشتند. 

وی تصریح کرد:این سارقان تاکنون به 6 مورد سرقت اعتراف کرده و برای تکمیل تحقیقات تحویل پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت شده اند. 

رئیس کلانتری 138 جنت آباد متذکر شد:خوشبختانه با ورود به موقع تیم انتظامی این سرقت ناکام ماند.

انتهای پیام/م

علت تیراندازی دیشب در جنت آباد تهران

2.56
این مطلب مفید بود ؟33
وبگردی