جام جهانی کشتی آزاد

تیم ملی ایران در جام جهانی کشتی آزاد شرکت نمی کند!

تاریخ انتشار : 18 دی 1397کد مطلب : 68451زمان مطالعه : 2 دقیقه
غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران گفت: در مسابقات جام جهانی کشتی آزاد سال 2019 در کشور روسیه شرکت نمی کنیم.

صحبت های غلامرضا محمدی درباره جام جهانی کشتی آزاد 2019 

تسنیم: به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، غلامرضا محمدی با بیان این مطلب افزود:پس از دعوت فدراسیون کشتی روسیه از ایران برای شرکت در رقابت های جام جهانی 2019، این موضوع را از ابعاد مختلف با اعضای کادر فنی تیم ملی بررسی کردیم.

وی ادامه داد:پس از پنج تیمی شدن رقابت های جام جهانی در کمیسیون فنی اتحادیه جهانی، این مسابقات را به صورت کامل از برنامه فنی خود خارج کردیم و با توجه به فاصله این رقابت ها تا مسابقات آسیایی چین شرکت در رقابت های بین المللی دانکلوف بلغارستان از نظر فنی بیشتر به نفع ما است.

صحبت های غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد

محمدی تصریح کرد:قصد داریم با تعدادی از نفرات شاخص خود در مسابقات بین المللی جام دانکلوف بلغارستان که از رقابت های رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی است و کسب امتیاز درآن ها برای حضور در مسابقات جهانی مهم می باشد، شرکت کنیم و علاوه بر آن در جام بین المللی تختی نیز اکثر نفرات شاخص ما به میدان می روند.

صحبت های غلامرضا محمدی

صحبت های سرمربی تیم ملی کشتی آزاد 

وی تأکید کرد:با توجه به حضور در رقابت های جام تختی و جام دانکلوف و زمان جام جهانی تا مسابقات آسیایی، شرکت در این رقابت ها از نظر فنی به نفع ما نیست و از سوی دیگر به دلیل برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی جوانان در همان زمان نمی توانستیم با تیم جوانان هم در مسابقات جام جهانی شرکت کنیم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد خاطر نشان کرد:ترکیب تیم ملی برای شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا در چین، پس از رقابت های بین المللی جام تختی و جام دانکلوف بلغارستان مشخص خواهد شد.

محمدی در پایان گفت:در نهایت پس از جلسه با مسئولان فدراسیون به این نتیجه رسیدیم که با توجه به اینکه جام جهانی خارج از برنامه ما قرار دارد در این مسابقات شرکت نکنیم تا علاوه بر اینکه از برنامه فنی خود خارج نشویم، از سوی دیگر نیز به دلیل اینکه با اعلام حضور پنج کشور برتر جهان در جام جهانی در جلسه کمیسیون فنی اتحادیه جهانی کشتی از میزبانی این رقابت ها انصراف دادیم و سپس اتحادیه جهانی تصمیم دیگری اتخاذ کرد، اعتراض خود را نیز در این زمینه به اتحادیه جهانی کشتی اعلام کنیم.

انتهای پیام/ح.ب

تیم ملی ایران در جام جهانی کشتی آزاد شرکت نمی کند!

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برچسب : ورزش کشتی
وبگردی