جدایی نیمار

شرط پاریسن ژرمن برای جدایی نیمار چیست؟

تاریخ انتشار : 28 تیر 1397کد مطلب : 70046زمان مطالعه : 2 دقیقه
باشگاه پاریسن ژرمن در نهایت به فروش و جدایی از (نیمار) ستاره برزیلی تیم خود رضایت داد.

شرط پاریسن ژرمن برای جدایی نیمار

روزنامه موندو دپورتیوو اسپانیا خبر داد که باشگاه پاریسن ژرمن فرانسه برای فروش نیمار، ستاره برزیلی خود اعلام آمادگی کرد ولی تنها با یک شرط او را خواهد فروخت.

باشگاه فرانسوی می خواهد نیمار را با مبلغ 200 میلیون یورو بفروشد. ستاره برزیلی تابستان گذشته با مبلغ 220 میلیون یورو از بارسلونا به پاریسن ژرمن پیوسته بود.

باشگاه پاریسی اعلام کرد که تنها بازیکنی که هرگز به فروش او رضایت نمی دهد، کیلیان امباپه است. توخل، سرمربی جدید پاریسن ژرمن اندیشه فروش نیمار را رد نمی کند ولی به جای او خواهان یک ستاره دیگر است.

نیمار

شرط پاریسن ژرمن برای جدایی نیمار

شرط نیمار برای ماندن در پاریسن ژرمن

بعد از انتقال 100 میلیون یورویی کریستیانو رونالدو به یوونتوس، از نیمار به عنوان گزینه شماره یک برای جانشینی این ستاره پرتغالی نام برده شد اما به نظر می رسد نیمار فعلا در پاریس ماندنی است و قصد جدایی ندارد. ال پایس مدعی شد پدر نیمار در جلسه با مدیریت پاری سن ژرمن از ابراز تمایل فرزندش برای ماندن سخن گفته اما شروطی را مطرح کرده است.

نیمار از حضور در پاریس راضی بوده و از صداقت مدیریت باشگاه رضایت دارد اما تنها موضوع برای او این است که نامش همچنان به عنوان محور اصلی پروژه بزرگ باشگاه بدرخشد و او باید همچنان مهم ترین بازیکن باشگاه از جنبه های مختلف باشد.

شرط نیمار

نیمار بازیکن خوب تیم پاریسن ژرمن

تنها موضوعی که ممکن است باعث ناراحتی نیمار شود، تردید مدیریت و باشگاه در مورد محوریت او در این باشگاه است و نیمار علاقه ندارد کسی به توانایی هایش شک داشته باشد.

اهمیت نیمار در رختکن پاری سن ژرمن فصل قبل باعث ناراحتی و گله مندی برخی بازیکنان بزرگ این تیم شده بود اما به نظر می رسد خود این ستاره برزیلی از شرایط رضایت دارد.

شرط پاریسن ژرمن برای جدایی نیمار چیست؟

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
برگرفته از مشرق/ورزش سه/ح.ب
وبگردی