گوگل
در آپدیت اپلیکیشن جستجوی گوگل ویژگی جدیدی ارائه شده است که با ذخیره ی عبارت جستجو هنگام دسترسی نداشتن به اینترنت، پس از اتصال نتایج موردنظر را در اختیار کاربر قرار می دهد.

بدون اتصال به اینترنت در گوگل جستجو کنید

با وجود تمامی امکانات و قابلیت هایی که گوشی های هوشمند در اختیار ما قرار می دهند، واقعیت این است که وابستگی ما به اتصال اینترنت بسیار بیش از پیش شده است. تلاش های زیادی در سرتاسر جهان انجام شده تا اتصال به اینترنت را در هر مکانی ممکن سازد؛ اما به هر حال هنوز مکان هایی وجود دارند که هیچ آنتنی در آن ها پیدا نمی شود. نکته ی جالب این است که دقیقا در همان مکان ها، نیاز به اتصال اینترنتی بیش از پیش حس می شود. به عنوان مثال کاربر قصد دارد موضوعی را در همان زمان در اینترنت جستجو کند. آپدیت جدید اپلیکیشن جستجوی گوگل، این مشکل را تا حدی برطرف کرده است.

گوگل

جستجو در گوگل

امکان جستجو در گوگل بدون اتصال به اینترنت فراهم شد

در آپدیت جدید اپلیکیشن مرورگر گوگل بدون اتصال و دسترسی به اینترنت عبارات مورد نظر شما جستجو می شوند.

روش این قابلیت جدید اینگونه است که گوگل کلمات مورد نظر شما را ذخیره کرده و پس از اتصال به اینترنت نتایج آن برای شما نمایش می دهد، اگر شما فراموش کرده باشید در گوگل به دنبال چه مطلبی بوده اید با این قابلیت، گوگل آن را با نمایش مطالب مرتبط به شما نشان می دهد.

البته نگران مصرف باتری و ترافیک اینترنت خود در فعالیت قابلیت جدید گوگل نباشید، کمپانی گوگل به شما این اطمینان را می دهد که ترافیکی مصرف نخواهد شد.

قابلیت یاد شده در مرورگر گوگل تنها در سیستم عامل اندروید قابل استفاده است و هنوز اخباری برای عرضه قابلیت جدید بر روی سیستم ios در دسترس نیست.

گوگل کروم یکی از مرورگرهای وابسته به شرکت گوگل با 172 حفره امنیتی کشف شده نا امن ترین مرورگر سال گذشته میلادی بوده است.

ترفند جستجو در گوگل بدون اینترنت

3.126
این مطلب مفید بود ؟1610
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ ر
وبگردی