نحوه برطرف کردن بی صدا شدن پیامک ها
اگر صدای پیامک گوشی شما قطع شده است و هنوز موفق به رفع آن نشده اید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با نحوه رفع “بی صدا شدن پیامک” آشنا خواهیم کرد.

آموزش رفع مشکل بی صدا شدن پیامک

نوتیفیکیشن ها و اعلان های گوشی های هوشمند، در عین پرکاربرد بودن گاها می توانند به شدت باعث عصبانیت و ایجاد احساس ناخوشایند و یا حتی سر درد در هر یک از ما شوند و در نهایت اقدامی که ما در پیش خواهیم گرفت، قطع کردن کلی صدای اعلان ها می باشد که حتی ضروری ترین اعلان ها نیز در میان اعلان های بی اهمیت نیز بی صدا خواهند شد.

البته زمانیکه چندین شبکه اجتماعی در گوشی دارید، وقتی که اینترنت و دیتای گوشی را روشن می کنید ممکن است با ده ها و یا حتی صدها نوتیفیکیشن روبرو شوید که یقینا برای هر یک از ما جالب و خوشایند نخواهند بود. اما یکی از مشکلاتی که کاربران زیادی گزارش کرده اند، قطع شدن صدای پیامک های دریافتی گوشی بدون هر گونه اقدام قبلی است که در شرایط ضروری می تواند فاجعه آمیز نیز شود.

بی صدا شدن پیامک 

از این رو اگر شما نیز با این مشکل مواجهه شده اید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را با نحوه رفع مشکل بی صدا شدن پیامک ها آشنا سازیم که بصورت مرحله به مرحله در قسمت ذیل، ذکر شده اند. همراه ما باشید.

1- زیاد کردن صدای Notifications

گاها ممکن است بصورت ناخواسته خودمان و یا اطرافیانم، صدای گوشی و صدای اعلان های گوشی را قطع کنیم و در صورت قطع کردن صدای اعلانات وقتی شما گوشی را از حالت بی صدا نیز در بیاورید، باز هم صدای اعلانات گوشی باز نخواهد شد. به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که صدای گوشی را زیاد کنید. سپس نوار کناری را لمس کنید تا سایر صداها را نیز بتوانید کنترل کنید.

بی صدا شدن پیامک

بعد از کنترل صدا شما می توانید اعلانات را با نام Notifications مشاهده کنید. این گزینه را تا آخر همانند تصویر بالا زیاد کنید.

2- بررسی صدای اعلانات پیامک از تنظیمات

دومین راه حل برای رفع بی صدا شدن پیامک، چک کردن فعال/غیرفعال بودن اعلان پیامک می باشد که بسیار ساده و آسان است. برای انجام این روش طبق مراحل ذیل پیش بروید؛

رفع بی صدا شدن پیامک

  1. وارد تنظیمات گوشی شوید.
  2. در منو تنظیمات گوش، گزینه برنامه ها را انتخاب کنید.
  3. برنامه پیامک گوشی را انتخاب کنید.
  4. گزینه های غیرفعال را همانند تصویر بالا فعال کنید.

3- انتخاب صدای نوتیفیکشن

گاها ممکن است با نصب یک برنامه و یا حتی بصورت دستی، صدای پیامک گوشی را silent کنیم. از این رو اگر مشکل صدای پیامک گوشی شما با استفاده از دو مورد بالا برطرف نشده است، این روش توصیه می شود که می تواند در این زمینه به شما کمک موثری داشته باشد که باید طبق مراحل ذیل پیش بروید؛

رفع بی صدا شدن پیامک گوشی

  1. وارد تنظیمات گوشی شوید.
  2. گزینه Sounds and vibration را انتخاب کنید.
  3. در صفحه باز شده گزینه Notification sound را برگزینید.
  4. آهنگ اعلان مورد نظر را انتخاب کنید و از حالت بی صدا گوشی را خارج کنید.

آموزش قدم به قدم رفع مشکل بی صدا شدن پیامک

1.7181
این مطلب مفید بود ؟60121
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی