اکبر عبدی

جنس لطیف با اکبر عبدی در ایستگاه پایانی

تاریخ انتشار : 21 اسفند 1398کد مطلب : 5256زمان مطالعه : 1 دقیقه
تصویربرداری فیلم سینمایی جنس لطیف با بازی متفاوت اکبر عبدی به ایستگاه پایانی رسید.

پایان تصویربرداری فیلم جنس لطیف

فیلم سینمایی جنس لطیف به کارگردانی محسن آقاخان و تهیه کنندگی غلامرضا گمرکی با داستانی کمدی به ایستگاه پایانی تصویربرداری رسید.

اکبر عبدی که تجربه بازی در نقش های متفاوت را در کارنامه هنری اش دارد این بار هم با نقشی متفاوت در فیلم جنس لطیف به سینماها می آید.

آغاز تدوین فیلم جنس لطیف با اتمام تصویربرداری

تصویربرداری فیلم جنس لطیف به پایان رسید و تدوین این فیلم سینمایی توسط کاوه ایمانی آغاز شد.

اکبر عبدی

بازیگران فیلم جنس لطیف عبارتند از:

اکبر عبدی، پوریا پورسرخ،نگار عابدی، المیرا عبدی، گیتی قاسمی، مهدی دانایی، اکبر اصفهانی،ژاکلین آواره و زینب سعادت بازیگران فیلم جنس لطیف را تشکیل میدهند.

اکبر عبدی که تجربه بازی با گریم زنانه را در فیلم هایی چون آدم برفی ، خوابم می آد و خواب زده ها داشت این هم ایفاگر نقشی مشابه در فیلم جنس لطیف شد.

اکبر عبدی

گریم زنانه اکبر عبدی در فیلم جنس لطیف هم ادامه نقش های متفاوت این بازیگر است و او در این فیلم با دخترش المیرا عبدی همبازی است.

المیرا عبدی

عوامل ساخت فیلم جنس لطیف عبارتند از:

کارگردان:محسن آقاخان، تهیه کننده:غلامرضا گمرکی، فیلمنامه:عباس طهماسبی، بازنویسی نهایی فیلمنامه:محسن آقاخان، مجری طرح و تهیه کننده اجرایی:زینب سعادت، مدیر تولید:سید امیر سید ابراهیمی، مدیر فیلمبرداری:فرشاد خالقی، تدوینگر:کاوه ایمانی، صدابردار:آرش برومند، مدیر برنامه ریزی:حبیب قلی زاده، دستیار اول کارگردان:سعید آهنج، طراح صحنه:محسن غلامی، طراح لباس:مهناز غنی، منشی صحنه:آرزو نیکپور، عکاس:اکبر اصفهانی، طراح گریم و اجرا:حسین صالحیان- اعظم رحمانی، دستیارکارگردان:امین رضوی.

جنس لطیف با هنرنمایی اکبر عبدی در ایستگاه پایانی

2.56
این مطلب مفید بود ؟33
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : اکبر عبدی
وبگردی