بازیگران ماجرای نیمروز
حسین مهری در ماجرای نیمروز 2 با گریمی متفاوت ادامه نقش عباس زریباف جاسوس نفوذی در سپاه را بازی میکند.

گریم متفاوت حسین مهری در ماجرای نیمروز 2

حسین مهری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که تجربه همکاری با محمدحسین مهدویان در ماجرای نیمروز را در کارنامه هنری اش دارد بار دیگر در ماجرای نیمروز 2 به عنوان بازیگر در کنار محمدحسین مهدویان حضور دارد.

حسین مهری در ماجرای نیمروز 2 ادامه نقشش در فصل اول این فیلم سینمایی را بازی میکند اما با تفاوت هایی در گریم ایفاگر این نقش شد.

حسین مهری در ماجرای نیمروز 2 رد خون

صفحه رسمی فیلم ماجرای نیمروز 2 رد خون با انتشار پستی از گریم حسین مهری در ماجرای نیمروز 2 رونمایی کرد و درباره شخصیت او در این فیلم سینمایی نوشت.

حسین مهری

گریم حسین مهری در ماجرای نیمروز 2 رد خون

در صفحه رسمی فیلم ماجرای نیمروز 2 رد خون آمده است : تصویری از گریم حسین مهری در نقش عباس زری باف در ماجرای نیمروز ردخون به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی.

حسین مهری در ماجرای نیمروز1 نقش عباس زری باف را بازی می کرد؛ که پس از مشخص شدن نفوذش در دستگاه های امنیتی، از کشور گریخت.

حسین مهری

عکسی از حسین مهری در ماجرای نیمروز 

عباس زریباف یکی از شخصیت های واقعی در ماجرای نیمروز بود که به عنوان نیرویی نفوذی به دستگاه سپاه وارد شده بود و مسئولیت شنودهای تلفنی سپاه را برعهده داشت. ظاهر موجه عباس زریباف باعث شده بود که کسی به او شک نکند اما در نهایت توسط صادق با بازی جواد عزتی شناسایی شد.

بازیگران ماجرای نیمروز

عکسی از بازیگران فیلم ماجرای نیمروز

سید محمود رضوی تهیه کننده این فیلم در یک گفتگو درباره شخصیت های این فیلم گفت که همه شخصیت ها یک کاراکتر واقعی دارند که بنا بر صلاح دید افراد و مسائل امنیتی شان به صورت کامل معرفی نشدند.

هستی مهدوی فر

گریم هستی مهدوی در ماجرای نیمروز 2 رد خون

طراحی صحنه و لباس ماجرای نیمروز2 برعهده دکتر محمدرضا شجاعی است که در ایستاده در غبار نیز در کنار محمدحسین مهدویان حضور داشت.

نقش و گریم حسین مهری در ماجرای نیمروز 2 رد خون+ عکس

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : صفحه رسمی ماجرای نیمروز / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی