حمله شیر به دختر بچه

حمله ناگهانی شیر به دختر بچه در سیرک + فیلم

کد مطلب : 72614زمان مطالعه : 2 دقیقه
دختر بچه 4 ساله ای به نام "کسنیا" از شهر کراسنودار روسیه، پس از حمله ناگهانی شیر ماده در سیرک توانست جان سالم بدر ببرد.

 حمله ناگهانی شیر به دختر بچه 4 ساله

شیرها یکی از حیوانات وحشتناک بر روی کره زمین هستند که شاید دیدن آن برای هر یک از ما اتفاقی دردناک باشد. با این وجود، با مرور خاطرات کودکی و کتاب های داستانی که همیشه آنها را مطالعه می کردیم، به یاد خواهیم آورد که لقب شیرها "سلطان جنگل" بود و این می تواند علت بر هوش و توانایی این حیوان برای شکارهای متعدد در جنگل باشد.
با این وجود از اغلب این حیوانات امروزه در برخی حیات های وحش، باغ وحش، سیرک و غیره نگهداری می شود و متقابلا باید از آنها به شدت نگهداری به عمل آید تا صدمه ای توسط این حیوان قدرتمند به اشخاص دیگری وارد نشود. برای مثال روز گذشته ویدیویی عجیب و دردناک از حمله وحشیانه شیر در صفحات مجازی و رسانه های مختلف پخش شد که با واکنش های متعددی روبرو گشت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
حمله ناگهانی شیر

نجات یافتن شگفت انگیز دختر بچه 4 ساله از حمله شیر وحشی

دختر 4 ساله ای به نام "کسنیا" روز گذشته زمانیکه به سیرکی واقع در کشور روسیه رفته بود، بطور ناگهانی با حمله شیر روبرو شد که ویدیو آن در صفحات مجازی به شدت انتشار یافت.همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنید، مربی سیرک ابتدا شیر را در جایش می نشاند و سپس پای چپ خودش را بر روی کمر شیر قرار می دهد. سپس شیر ماده سرش را به سمت چپ می چرخاند و کسنیا 4 ساله را مشاهده می کند و در طی اقدامی ناگهانی به سمت او حمله می کند و مربی نیز تمام سعی خود را می کند تا از پیش رفتن حیوان به جلو خودداری کند.
 
شیر ماده

حمله ناگهانی شیر به دختر بچه 4 ساله روسی

پس از این حمله، کسنیا 4 ساله به بیمارستانی واقع در شهر کراسنودار روسیه منتقل شد و طبق گزارشات اعلام شده اینک وضعیت جسمانی وی بهبود یافته و تنها میزان کمی جراحت بر روی صورت و سر وی جای مانده است.
همچنین یکی از شاهدان عینی این گفت:" مادر کسنیا او را مجبور به نزدیک شدن به قفس کرد ". در همین جهت آقای "ادگارد ژاپاشنی"، مدیر سیرک " Big Moscow state circus " مادر و مسئولان برگزاری سیرک را عامل اصلی این اتفاق دانست.

ویدیو حمله ناگهانی شیر به دختر بچه 4 ساله؛

حمله وحشتناک شیر به دختر بچه 4 ساله در سیرک + فیلم

3.441
این مطلب مفید بود ؟2813
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی