حیوانات آرام
شاید به عقیده شما برخی از حیوانات دوست داشتنی و آرام باشند اما در واقع این موجودات این گونه نیستند.

حقایق ترسناک در مورد حیوانات بی آزار

برخی از حیوانات ممکن است به ظاهر آرام و بی ضرر به نظر برسند، اما این موجودات زیبا یک طرف تاریک دارند که در ادامه این بخش جذاب در نمناک خواهیم گفت.

10 راز ترسناک در پس چهره حیوانات به ظاهر آرام و دوست داشتنی

کفش دوزک ها همگون خوار هستند :

این حشرات رنگارنگ به هنگام کمیاب شدن غذا از حمله به یکدیگر نمی ترسند. برای بقا ، کفش دوزک های بالغ کفش دوزک های دیگر تازه متولد شده را خواهند خورد. این سوسک ها همچنین یک مکانیزم دفاعی بد دارند:وقتی یکه می خورند ، یک مایع متعفن را از مفاصل پای خود منتشر می کنند که به ترساندن شکارچیان کمک می کند.

حیوانات آرام

کفش دوزک ها

ستاره های دریایی عادت غذایی غول مانند دارند :

ممکن است کمی تعجب کنید که این موجودات غیر عادی رفتار عجیب و غریبی دارند - به عنوان مثال، آن ها در نوک هر بازو " لکه چشمی " کوچک دارند . اما عادت های غذایی آن ها به طور کامل عجیب و غریب است. برای خوردن صدف پوست را کمی باز می کنند، شکم خود را از دهانش به درون صدف فرو می برد، حیوان را هضم می کند ، سپس شکم خود را به درون بدن فرو می برد.

ستاره دریایی

ستارهای دریایی

حلزونها دندان های تیزی دارند:

اگر این حیوان با سرعت متوسط 0.03 مایل بر ساعت حرکت کند و در پس ردی از مواد لزج حرکت کند ، این حیوان واقعا چقدر وحشتناک می تواند باشد؟ یک نگاه به دهان حلزون به شما می گوید:شکم پایان از جمله حلزون ها و کرم هزاران دندان کوچک دارند که روی یک ساختار نوار مانند به نام رادولا واقع شده اند. بسته به گونه، از این دندان ها به عنوان زوبین سمی استفاده می کنند تا طعمه را برش دهند ، یا در مورد کرم ، کرم های خاکی را به چنگ آورند و شکار کنند.

حلزونها

دندان های تیز حلزونها

بوزینه های کوچک آرنج سمی دارند :

یک حیوان خانگی با چشم گوزنی است، اما این توپ های کوچک خز ، یکی از تنها پستانداران سمی در دنیا هستند. به طور نرمال چیزی بیش از 15 اینچ طول ندارد ، بوزینه ترشحات سمی از غده در بازوی بالایی تولید می کند که می تواند منجر به واکنش آلرژیک شدید در سایر پستانداران شود. وقتی تهدید می شوند ، موجودات ترشح را لیس می زنند و شکارچی را گاز می گیرند و زهر را به زخم می رسانند.

بوزینه ها

آرنج های سمی بوزینه ها

خرس های قطبی یک شکارچی شرور هستند:

خرس های قطبی ممکن است زیبا به نظر برسند، اما آن ها بزرگ ترین شکارچی زمین در دنیا هستند، که اغلب در حال عبور از حفره های تنفسی هستند که در یخ ایجاد می شوند. با استفاده از حس بویایی عالی خرس های قطبی صبر می کنند تا نفس های حبس را تشخیص دهند، سپس به داخل سوراخ می رسند و طعمه را روی یخ می کشند. خرس های قطبی به حمله و کشتن دو برابر اندازه خود، از جمله فیل دریایی، وال بلوگا، حمله کرده اند.

خرس قطبی

 خصوصیات خرس های قطبی 

گربه های پلنکی از نظر روانی گول زننده هستند :

این گربه های جنگلی ممکن است ظاهر خوبی داشته باشند اگر آن ها را در جنگل های بارانی آمازون پیدا کنید، اما این گربه ها شبیه حیوان خانگی شما نیستند. شیوه ای که زنده می مانند ، کاملا بد است:وقتی گرسنه هستند، فریاد طعمه خود را تقلید می کنند تا آن ها را به دام بیاندازند. طبق آمار نشنال ، این اولین مورد مستند از یک گربه با استفاده از تقلید صدا به عنوان یک ابزار شکار است.

گربه های پلنکی

 خصوصیات گربه های پلنکی 

دلفین ها دوست دارند دیگران را آزارو شکنجه دهند:

می دانیم به چه فکر می کنید - چگونه این مخلوقات زیبا و آرام مثل دلفین ها این طور هستند ؟ خوب، حقیقت تاسف بار این است که آن ها می توانند در واقع بسیار خشن باشند وقتی در حالت بازی گوشی هستند.

دلفین

دلفین حیوانی به ظاهر آرام

پنگوئن های ماده جوجه های دیگر را می دزدند:

آن پنگوئن ها دوست داشتنی که دوست دارید را واقعا می توانید در صورتی که جوجه را می دزد تصور کنید. در حالی که جوجه ربایی تنها برای هر جایی بین چند ساعت تا یک هفته طول می کشد، به نظر نمی رسد که رباینده وقتی علاقه خود را از دست می دهد، جوجه نوزاد را باز گرداند. در واقع بدتر از آن است که پنگوئن ، جوجه مسروقه اش را رها می کند تا از خودش دفاع کند به احتمال زیاد نابود می شود.

پنگوئن ها

 کاری که پنگوئن ها می کنند

عنکبوت های کوچک مادر خود را می خورند:

درست مثل یک همگون خوار، چند گونه عنکبوت وجود دارد این فرآیند Matriphagyنامیده می شود و پس از آن اتفاق می افتد که مادر منابع خود را با تولید یک مایع تغذیه می کند که آن ها را با دهان به بچه اش می دهد. زمانی که مادر مایع بیشتری ندارد، نوزاد روی او می خزد و شروع به خوردن مادرش می کند.

عنکبوت ها

عنکبوت ها 

کانگورها مادران ظالمی هستند :

فریب این کانگوروهای ظاهرا بی ضرر را نخورید که در اطراف جست وخیز می کنند. اگر در خطر باشند ، مادر کانگورو بچه اش را قربانی خواهد کرد. دلیل منطقی این امر این است که یک کودک نمی تواند تولید مثل کند، بنابراین به مادر بستگی دارد که او را زنده نگه دارد تا گونه ها به رشد ادامه دهند. از باغ وحش جورجیا می گوید که اگر یک مادر کانگورو چند نوزاد داشته باشد ، در مواقعی که مادر نمی تواند همه آن ها را حمایت کند، فقط یکی از آنها را نگه می دارد.

کانگور

ویژگی های کانگورا ها

حقایق ترسناک در پس حیواناتی که به نظر آرام هستند!

4.149
این مطلب مفید بود ؟409
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
وبگردی