خنداننده شو 2

مرحله اول از خنداننده شوی 2 به پایان رسید

تاریخ انتشار : 24 تیر 1397کد مطلب : 69888زمان مطالعه : 3 دقیقه
شب آخر از اجرای کمدین ها در مرحله اول از خنداننده شو 2 در خندوانه روی آنتن رفت و گروه چهارم با اجراهای فوق العاده همه را غافلگیر کردند.

پایان مرحله اول از خنداننده شو 2

برنامه خندوانه شب گذشته با اجرای احسان کرمی ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. این برنامه که برخلاف روال عادی پخش شنبه شب از شبکه نسیم پخش شد با اتفاقات خوبی همراه بود.

گروه چهارم از کمدین های تازه کار خندوانه اجراهای خوبی در شب آخر از مرحله اول خنداننده شو 2 به نمایش گذاشتند.

اجرای گروه چهارم خنداننده شو 2 در مرحله اول

در ابتدای برنامه رامبد جوان ضمن اشاره به شب پایانی از مرحله اول خنداننده شو 2 گفت :سیدعلی احمدی تهیه کننده برنامه تنها کسی است که از آرا خبر دارد و حتی من هم از میزان رای شما به شرکت کننده ها بی خبرم اما علی احمدی اعلام کرد که تعداد آرا امسال نسبت به سال قبل رکورد زده است.

بعد از این صحبت های رامبد جوان احسان کرمی روی صحنه آمد و قرعه کشی ترتیب اجراها را انجام داد . محمدحسن دژآهنگ از گروه پانته آ بهرام نفر اول ، علی صبوری از گروه فرهاد آئیش ، محمدمتین نصیری از گروه اشکان خطیبی و آیت بی غم از گروه رامبد جوان به ترتیب برای اجرا د شب آخر از مرحله اول خنداننده شو 2 روی صحنه آمدند.

محمدحسن دژآهنگ

اجرای محمدحسن دژآهنگ از گروه پانته آ بهرام در خنداننده شو 2

محمدحسن دژآهنگ از گروه رامبد جوان اولین کسی بود که در شب پایانی مرحله اول خنداننده شو 2 روی صحنه آمد. محمدحسن دژآهنگ استندآپ کمدی خود را با موضوع حساسیت به چیزی و فوبیا آغاز کرد و توانست در اجرا نظرات خوبی از سوی داوران دریافت کند.

رامبد جوان درباره اجرای این شرکت کننده خنداننده شو 2 نظرات مثبتی داشت و گفت :دمت گرم ، فوق العاده اجرا کردی . شوخی ها و تصویرسازی هات عالی بود و بقیه ماجرا با تجربه حل شدنی است. مابقی داوران نیز نظرات مثبتی به اجرای او داشتند و به حالت بدن که برای مخاطب با آن تصویرسازی میکرد اشاره کردند و به او برای این اجرا تبریک گفتند.


علی صبوری

اجرای علی صبوری از گروه فرهاد آئیش در خنداننده شو 2

علی صبوری شرکت کننده خوش خنده خنداننده شو 2 روی صحنه آمد و با موضوع عوض شدن در دوران کودکی استندآپ کمدی خود را اجرا کرد و با خنده ها و اجرایش اشک داوران را از خنده درآورد.

نظرا داوران درباره اجرای او مثبت بود و اشکان خطیبی به شیوه او در اجرای استندآپ کمدی همراه با خنده اشاره کرد که به مانند برخی از کمدین های بزرگ بود و پانته آ بهرام و رامبد جوان نیز به او برای این اجرا تبریک گفتند.


متین نصیری

اجرای محمدمتین نصیری از گروه اشکان خطیبی در خنداننده شو 2

محمدمتین نصیری جوان ترین شرکت کننده خنداننده شو 2 با موضوع انشا خوانی روی صحنه آمد و اجرای خودش را انجام داد. اجرای متین مورد استقبال داوران قرار گرفت و همه آنها به سادگی متین و تناسب موضوع با سن و سال او اشاره کردند اما پانته آ بهرام اعتقاد داشت شوخی های مطرح شده در داستان متناسب سن متین نبود.

اشکان خطیبی مربی متین درباره اجرای او گفت :من مدتها بود که این میزان از اضطراب را تجره نکرده بودم ، چون متین رو خیلی دوست دارم و به نظرم میتونه پدیده این دوره از خنداننده شو باشه.


آیت بی غم

اجرای آیت بی غم از گروه رامبد جوان در خنداننده شو 2

آیت بی غم نفر آخری بود که در شب پایانی مرحله اول خنداننده شو 2 روی صحنه آمد . این شرکت کننده گروه رامبد جوان با موضوع لاغری خودش استندآپ کمدی متفاوتی را روی صحنه اجرا کرد.

داوران نظرات مثبتی درباره اجرای آیت بی غم داشتند و اشکان خطیبی اعتقاد داشت که این کمدین میتواند در مراحل بعد موفق تر باشند و نوشته های او فوق العاده است . فرهاد آییش هم از اجرای آیت بی غم راضی بود و توصیه های خوبی درباره اجرا و تبدیل شدن به یک کمدین به او داد.

اجرای فوق العاده کمدین ها در شب آخر از مرحله اول خنداننده شو 2

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب :
وبگردی