حامد کمیلی

خواب های آشفته حامد کمیلی در خندوانه + تصاویر

تاریخ انتشار : 30 تیر 1395کد مطلب : 33849زمان مطالعه : 2 دقیقه
حامد کمیلی مهمان دیشب خندوانه از خواب های آشفته اش بعد از بازی در سریال اغما گفت .

حامد کمیلی مهمان خندوانه شد

حامد کمیلی بازیگر جوان کشورمان که نقش های به یادماندنی را در تلویزیون ایفا کرده است دیشب روی صندلی خندوانه رامبد جوان نوشت و از خواب های آشفته اش بعد از سریال اغما گفت و شبی شاد را در خندوانه رقم زد . برنامه سه شنبه شب «خندوانه» پس از سلام و احوالپرسی رامبد جوان، با اجرای استند آپ کمدی امیر مهدی ژوله با موضوع سفر آغاز شد.

پس از آن رامبد، حامد کمیلی را دعوت کرد که به روی صحنه بیاید.

وی پس از سلام و احوالپرسی ازانتظار اکران برای فیلم سینمایی «سیانور» به کارگردانی بهروز شعیبی گفت و اشاره کرد:به نظر من فیلم خیلی خوبی شده است.

 حامد کمیلی در خندوانه

حامد کمیلی در خندوانه

بازیگر «اغما» در ادامه درباره نقش خود به عنوان شیطان در این سریال گفت:یکی از سختی های این نقش این بود که چیزی بود که ناشناخته است. من نیز با این نقش خیلی درگیر شدم و جزئی از زندگی ام شده بود و تا مدتها بعد از آن خواب های آشفته می دیدم و از آن زمان به بعد باید همیشه وقتی که می خوابم، چراغی در کنارم روشن باشد.

پس از آن جوان اسم چند هنرمند را نام برد و از کمیلی خواست که نظر خود را در موردشان بگوید. کمیلی در خصوص «ترانه علیدوستی» گفت:او انرژی و حال بسیار خوبی دارد و در کارش هم که خیلی موفق است. همچنین در مورد «مهناز افشار» بیان کرد:از زمانی که مادر شده بسیار پخته تر شده است.

کمیلی در مورد «رامبد جوان» هم گفت:یک دوست قابل اعتماد است و در فضای حرفه ای کارگردانی هم کار خودش را خوب بلد است و یک کودک درون دارد که از سال ها قبل با او همراه بوده است.

در ادامه و بعد از بازی پانتومیم که رامبد جوان همراه با یکی از حضار برنده آن شدند، در آیتمی هدایت هاشمی و فرهاد آییش از حامد کمیلی و شخصیت وی گفتند.

حامد کمیلی در خندوانه

حامد کمیلی در خندوانه

پس از بازی دارت و مغلوب شدن رامبد جوان در این بازی، کمیلی درباره اینکه آدم صبوری است یا خیر، گفت:آدم صبوری نبوده ام اما در حال تمرین کردن هستم که بتوانم به آن دست پیدا کنم. صبوری کردن یعنی اعتماد به یک نیروی فرازمینی که همان خداست.

در بخش دیگر این برنامه «جناب خان» به جمع آنها اضافه شد و از سفر خود به ترکیه در زمان کودتا و هنرنمایی های خود در آنجا و برگرداندن مهدی طارمی از تیم ترکیه ای به ایران گفت.

پس از اهدای لوح «خندوانه» به حامد کمیلی و آرزوهای خوب برای مردم ایران این برنامه نیز به پایان رسید.

خواب های آشفته حامد کمیلی در خندوانه + تصاویر

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی