خودرو
نمایشگاه خودروی شیکاگو 2018 در حالی برگزار شد که حضور خودروهای قدرتمند و شاسی بلند نمود بیشتری داشت.

جدیدترین های دنیای خودرو در نمایشگاه شیکاگو 2018

صنعت خودروسازی جذابیت خاصی دارد و هرساله شاهد برگزاری نمایشگاه های مهمی در قسمت های مختلف دنیا هستیم. نمایشگاه خودروی شیکاگو نیز به عنوان مهم ترین نمایشگاه خودرو در آمریکا به حساب می آید و با توجه به اینکه نمایشگاه هم اکنون در حال برگزاری است خالی از لطف نخواهد بود اگر با هم ببینیم سلاطین خودرو در نمایشگاه خودروی شیکاگو 2018 چه خودروهایی را در معرض نمایش گذاشته اند.

معرفی برترین های خودروها در نمایشگاه خودروی شیکاگو

لوازم جانبی جدید برای دوج دورانگو اس .آر .تی

خودرو

بسیاری از علاقه مندان خودرو، دوج دورانگو را قوی ترین شاسی بلند دنیا می دانند، به همین دلیل دوج با همکاری برند معتبر Mopar برای این خودروی قدرتمند و جذاب خود لوازم جانبی جدیدی را در نمایشگاه شیکاگو 2018 رونمایی کرد. اگزوز فولادی با صدایی مهیب و تجهیزاتی برای کاهش ارتفاع خودرو را می توان از لوازم جانبی دانست که دوج برای این شاسی بلند قدرتمند رونمایی کرده است.

فیات هاچ بک 500 مدل 2018

خودرو

تغییراتی که فیات در نسخه ها چ بک فیات 500 مدل 2018 اعمال کرده ممکن است در نگاه اول به نظر نرسد اما مدل پایه این خودرو دارای چرخ ها، ترمز و سیستم تعلیق بهتری نسبت به مدل قبلی خود است. اصلی ترین تغییر را نیز در قسمت موتور فیات هاچ بک 500 مدل 2018 شاهد هستیم که یک موتور توربوشارژ جدید در این خودرو لحاظ شده است تا به لطف این موتور، راننده 135 اسب بخار نیرو را در اختیار داشته باشد.

فورد ترانزیت کانکت واگن مدل 2019

خودرو

این خودرو نیز یکی از خودروهایی بود که برای اولین بار در نمایشگاه خودروی شیکاگو 2018 رخ نشان داد. در این خودروی جدید فورد شاهد اضافه شدن فناوری های جدیدی هستیم. فسمت جلوی فورد ترانزیت کانکت واگن مدل 2019 نیز به لحاظ طراحی دستخوش تغییر شده است و جلوی این خودرو نسبت به مدل های قبلی تیزتر طراحی شده تا شباهت بیشتری با طراحی استفاده شده در خودروهای جدید فورد داشته باشد.
نسخه پایه این خودرو دارای یک پیشرانه 2.0 لیتری است و از سیستم ترمز خودکار اضطراری بهره می برد، قابلیت کنترل تطبیقی حرکت (adaptive cruise control) و حفظ خودرو در یک لاین از ویژگی های دیگری است که به صورت اختصاصی قابل سفارش می باشد.

فورد اج تیتانیوم الیت

خودرو

فورد در نسخه تیتانیوم الایت اج حسابی دستی بر سروروی این خودروی کراس اوور کشیده است تا با خودرویی جذاب به لحاظ ظاهری طرف باشیم. برای رسیدن به این هدف چرخ ها، در قسمت های کناره بدنه، و پشت اج تیتانیوم الایت شاهد تغییراتی بوده اند. این نسخه از فورد اج تیتانیوم که اولین بار در نمایشگاه خودروی شیکاگو 2018 رخ نشان داده قرار است تابستان سال آینده راهی بازار شود.

هیوندای i30 N TCR

خودرو

هیوندای در نمایشگاه شیکاگو 2018، از عزم این شرکت برای حضور در مسابقات Pirelli World Challenge خبر داد و برای این مسابقات خودروی هیوندای i30 N TCR را در نظر گرفته است. این خودرو به یک پیشرانه 2.0 لیتری توربوشارژ مجهز شده است تا میزان 350 اسب بخار نیرو را در اختیار راننده قرار دهد. سیستم تعلیق هیوندای i30 N TCR برای حضور در این مسابقات قابل تنظیم است و هیوندای برای ترمزها از برند Brembo کمک گرفته است. با در نظر گرفتن این بهینه سازی ها، انتظار یکه سواری این خودروی جدید هیوندای را در مسابقات Pirelli World داریم.

هیوندای سوناتا هیبریدی مدل 2018

خودرو

هیوندای نسخه جدید سوناتا هیبریدی مدل 2018 را برای اولین بار در نمایشگاه خودروی شیکاگو 2018 رونمایی کرد تا ثابت کند نظر خاصی به خودروهای پاک دارد. مدل پایه این خودرو می تواند با یک باک بنزین مسافتی حدود هزار کیلومتر را طی می کند و باتری بزرگ این خودرو تا 43 کیلومتر انرژی در اختیار راننده قرار می دهد. سیستم مانیتور نقاط کور و صفحه اینفوتیمنت 8 اینچی نیز از مواردی است که به صورت استاندارد در نسخه پایه هیوندای سوناتا هیبریدی مدل 2018 تعبیه شده است.

خودروی مفهومی نیسان آرمادا اسنو پاترول (Nissan Armada Snow Patrol)

خودرو

این خودروی مفهومی قرار است به صورت اختصاصی برای استفاده در شرایط آب وهوایی سرد و مناطق برف خیز کمک حال راننده باشد. سپر جدید و بکسل نیرومند 5.5 تنی را می توان از مواردی دانست که در اولین نگاه به این خودروی مفهومی به چشم می خورد. در داخل نیز با صندلی های چرم Katzkin طرف هستیم که فضایی گرم و نرم را برای این خودروی مخصوص زمستان فراهم می کند.

نیسان 370Zki مفهومی

خودرو

انصافاً باید گفت مدل مفهومی نیسان 370Zki خودروی عجیب و غریبی است و همین ویژگی باعث جذابیت بیشتر آن شده است. نیسان در این خودرو به جای چرخ شاهد نوار اسکی هستیم تا راننده بتواند به راحتی در برف و یخ جولان دهد. بدنه این خودرو نیز برای حرکت راحت تر در میان برف و یخ دچار تغییراتی شده است. در مجموع باید گفت ممکن است در نگاه اول نیسان 370Zki عجیب به نظر برسد اما بدون شک از رانندگی در مناطق برف خیز با این خودرو پشیمان نخواهید شد.

لوازم جانبی رام 1500

خودرو

اگر مطالب خودرویی برترین ها را دنبال کرده باشید حتماً چشم شما به خبر رونمایی این وانت پرطرفدار در مراسم خودروی دیترویت 2018 افتاده است. رام در نمایشگاه خودروی شیکاگو 2018 لوازم جانبی جدیدی را با برند Mopar معرفی کرد. قالپاق های 18 اینچی به همراه لاستیک های 35 اینچی که برای رانندگی در شرایط مختلف طراحی شده به همراه سیستمی برای مکش هوای سرد به داخل خودرو و همچنین اگزوزهای فولادی را تنها قسمتی از لوازم جانبی می توان ذکر کرد که Mopar برای رام 1500 تولید کرده است. جالب است بدانید مجموع لوازم جانبی تولید شده توسط Mopar برای رام 1500 برابر با 217 قطعه است.
 
خودرو

سالگرد 50 سال حضور خودروهای سوبارو در آمریکا

خودرو

سوبارو برای اینکه پنجاهمین سال حضور خودروهای خود در خاک آمریکا را جشن بگیرد، 9 نسخه مختلف از خودروهای سوبارو را در نمایشگاه خودروی شیکاگو 2018 رونمایی کرد. در جای جای طراحی این خودروها نیز لوگوی 50 سالگی سوبارو به چشم می خورد.

مدل های بهینه ای تویوتا تاکوما، توندرا و 4Runner

خودرو

تویوتا در شیکاگو 2018 از بهینه سازی های جدیدی در سری خودروهای TDR Pro خبر داد، تمامی این مدل های جدید شاهد بهینه سازی های مختلفی هستند اما این بهینه سازی ها بیشتر در تویوتا تاکوما به چشم می آید که در این زمینه به سیستم هوارسانی جدید برای زمان هایی که خاک بیش از حد به داخل موتور خودرو کشیده می شود می توان اشاره کرد.
 
خودرو

فولکس واگن آرتئون 2019

خودرو

فولکس واگن آرتئون پیش از این در کشورهای اروپایی عرضه شده بود و فولکس واگن نمایشگاه شیکاگو 2018 را فرصت خوبی برای رونمایی این خودروی جدید در خاک آمریکا دانست. در فولکس واگن آرتئون یک پیشرانه 2.0 لیتری با هشت دنده خودکار حضور دارد که 268 اسب بخار نیرو را در اختیار راننده قرار می دهد.
آرئتون به عنوان پرچمدار خودروهای فولکس واگن در آمریکا به حساب می آید و در نتیجه در ویژگی های زیادی را در این خودرو شاهد هستیم. سیستم تعلیق تطبیقی، در و استارت بدون سوییچ، کنترل خودکار درجه هوای داخل خودرو و صفحه نمایش 8 اینچی اینفوتیمنت را می توان از بهینه سازی هایی دانست که در فولکس واگن آرتئون 2019 شاهد آن هستیم.

سلاطین خودرو در نمایشگاه خودروی شیکاگو 2018 + تصاویر

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از برترین ها- / ر
وبگردی