تیپ محل کار
برای خیلی از کارمندان مهم است که در محل کارشان خوش تیپ بنظر برسند خوش پوش بودن در محیط کاری باعث می شود تا دیگران طور دیگری روی شما حساب کنند.

خوشتیپ و باکلاس بودن در محل کار

داشتن ظاهری خوب در محل کار اهمیت زیادی دارد زیرا متاسفانه بسیاری از افراد که شناخت کافی روی شما ندارند از روی ظاهرتان در مورد شما قضاوت می کنند . همچنین هرگاه با ظاهری آراسته و مرتب در محل کار حاضر شوید تاثیر خوبی روی همکاران و مراجعان خود می گذارید.

پس به لباسهای خود در محل کار دقت کنیدمخصوصا اگر در کسب و کارتان به صورت مستقیم با افراد دیگر ارتباط دارید . در این بخش از دنیای نمناک راز خوشتیپ و باکلاس بودن در محل کار را برای شما آورده ایم تا بتوانید با این پیشنهادات در محل کارتان جذاب و خوشتیپ به نظر برسید.

تیپ مناسب سرکار

مناسب با کارتان لباس بپوشید

شما بایدمتناسب با شغلتان لباس کار خود را انتخاب کنید . اگر شغل شما طوری است که با بچه ها سرو کار دارید لباس ساده بپوشید زیرا کودکان نیز ساده اند . اگر مستقیما با مشتری ارتباط دارید ، مرتب و اتو کشیده لباس بپوشید تا شاداب و خوش تیپ به نظربرسید اما اگر در مدت زمان کارتان تنها هستید بهتر است لباستان راحت تر باشد.

کفش هایتان را برق بیندازید

قبل از رفتن به محیط کارتان ابتدا کفش های خود را تمیز کنید و برق بیاندازید زیرا بیشتر نگاه ها در درجه اول متوجه کفش های شما خواهد شد . توجه کنید که داشتن کفش های تمیز و براق شما را مرتب تر نشان می دهد.

مانتو رسمی بپوشید

خانم ها بهتر است برای محیط کار خود چند دست مانتو رسمی و یا حداقل یک دست یونیفرم دست دوز داشته باشند تا در طول هفته بتوانند از آن ها استفاده نمایند . آنها به چند دست شلوار از جنس های متفاوت نیز نیاز دارند . برای افزایش جذابیت در محل کار خانم ها بهتر است از انواع زیور آلات متناسب با لباسشان استفاده نمایند.

کفش پاشنه دار برای هر کسی مناسب نیست

پوشیدن کفش پاشنه دار به جذابیت خانم ها می افزاید اما برخی از خانم ها با کفش پاشنه دار به سختی قدم بر می دارند و در آن احساس راحتی نمی کنند . این خانم ها باید بدانند که شاید پوشیدن کفش پاشنه دار آنها را جوان تر و شاداب تر نشان دهد اما نباید آنها راحتی خود را فدای جذابیت نمایند.

دنیای مد نمناک اشاره کرده است که اگر جزو خانم هایی هستید که پوشیدن کفش پاشنه دار اذیتتان نمی کند برای افزایش جذابیت در محل کارتان یک جفت کفش پاشنه دار با پاشنه متوسط بپوشید.

کفش کاری

موها و آرایش ساده داشته باشید

برای رفتن به سر کار خود بیش از حد با موها و آرایش صورتتان بازی نکنید و بهتر است یک آرایش های ملایم و مدل های ساده مو را برای محل کار خود انتخاب کنید و برای آماده شدن وقت خود را با آرایش زیاد هدر ندهید.

خلاق باشید

حتما نباید لباس های رنگارنگ بپوشید بلکه می توانید با کمی خلاقیت با عوض کردن نوع دکمه های یک لباس آن را از یک لباس غیررسمی به لباسی موجه و مناسب تبدیل کنید.

لباس تنگ نپوشید

کار همیشه همراه با فعالیت است پس لازم نیست که برای محل کارتان لباس تنگ انتخاب کنید زیرا با انتخاب اینگونه لباس فعالیت شما دچار مشکل می شود. لباس کار شما باید متناسب با اندامتان و نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد زیرا با پوشیدن لباس های خیلی گشاد شما ، نامرتب و شلخته به نظر می رسید.

به لباس پوشیدنتان اعتماد داشته باشید

شما اگر لباستان خوب و مقبول باشد اما اعتماد به نفس کافی نداشته باشید و از انتخاب خودتان ناراضی باشید ، شاداب و جذاب به نظر نخواهید رسید بنابراین از رموز جذابیت داشتن اعتماد به نفس کافی است.

حتما این رنگ ها را در لباس خودتان داشته باشید

رنگ های قهوه ای، مشکی، سفید و خاکستری از رنگ هایی هستند که خیلی راحت با باقی رنگ ها هماهنگ می شوند پس حتما لباس هایی به این رنگ ها در کمدتان داشته باشید تا بتوانید آنها را به راحتی با باقی لباس ها ست کنید . برای جذاب تر شدن و جوان تر به نظر رسیدن بهتر است از ترکیب رنگ سفید و مشکی استفاده نمایید.

لباس کاری

خوب لباس پوشیدن به معنای گران پوشیدن نیست

حتما نباید در محل کارتان لباس های مارک و برند بپوشید بلکه برای مرتب به نظر رسیدن باید همیشه لباستان خوش دوخت باشد و لازم نیست حتما گران قیمت و مارک باشد.

کفش جلوباز نپوشید

برای محل کار خود کفش جلو باز بدترین انتخاب است زیرا شما نمی توانید از جوراب با این نوع کفش استفاده نمایید و بدون جوراب نیز همیشه باید مواظب ناخن های پایتان باشید.

آب بنوشید

در محیط کاری نوشیدن آب را فراموش نکنید زیرا نوشیدن آب به زیبایی شما کمک می کند و تاثیر زیادی در سلامتی شما دارد.

بلند شوید و حرکت کنید

در بخش سلامت نمناک توضیح دادیم که اگر در محل کارتان فعالیت چندانی ندارید برای حفظ سلامتی خود بلند شوید و در محیط کار خود حر کت کنید و یا تمرینات مخصوص کارمندان در محیط کار را انجام دهید.

یک کیف زیبا انتخاب کنید

انتخاب یک کیف زیبا برای محیط کارتان می تواند تاثیر زیادی در خوشتیپی شما داشته باشد و برای استایل کاری شما تنوع بخش باشد پس در انتخاب کیف دقت کنید.

تیپ رسمی زنانه

موهایتان را همیشه تمیز نگاه دارید، ناخن هایتان را هم همیشه تمیز و کوتاه کنیدو از عطر و ادوکلن استفاده کنید.

در انتخاب لوازم فرعی مثل کیف و خودکار و کیف پولتان دقت کنید و آنها را با کیفیت انتخاب نمایید.

از ترندهای روز در لباس پوشیدن خود استفاده کنید، اما معقول و شیک و از قدیمی لباس پوشیدن بپرهیزید!

جلف و زننده نباشید و لباس های کوتاه و خارج عرف نپوشید. 

چگونه تیپ محل کار مان شیک و با کلاس باشد ؟

4.528
این مطلب مفید بود ؟253
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن /آ
وبگردی