دندان
داشتن دندانهایی سفید و بدون جرم تاثیر مثبتی در زیبایی دارد که برای این راه اکثر افراد جرم گیری را انتخاب می کنند که انجام مداوم آن دندانها را ضعیف می کند.

داشتن دندان سفید بدون جرم گیری و با استفاده از راه های طبیعی

 

داشتن دندانهایی سفید آرزوی هر انسانی است و برای این امر تنها راهی که به زهن می رسد جرم گیری است اما راهی دیگر و البته بدون عوارض هم وجود دارد که در ادامه می خوانید. 

طبق آخرین مطالعات متخصصین طب سنتی در سلامت دهان و دندان روغن نارگیل می تواند به عنوان یک سفید کننده ی قوی و بدون ضرر دندان ایفای نقش کند.

در یکی از مقالاتی که از سوی بخش سلامت سایت beauty منتشر شد به این موضوع اشاره شده بود که روغن نارگیل تنها روغن طبیعی بدون باکتری است و به عنوان ماده ای ضد باکتری به شمار می رود.
 
 نارگیل

سفید کردن دندان ها با استفاده از روش طبیعی

 
 
برای سفید شدن دندانهایتان کافیست:
یک پنبه یا گاز استریل را خوب آغشته به روغن نارگیل کرده و با دقت به دندانهایتان بمالید به طوری که تمام سطح دندان آغشته شود و بعد اجازه دهید 2-3 دقیقه این روغن بر روی دندانهایتان بماند و آنها را به طور کامل بشویید.
 
نکاتی دیگر که در سلامت دندانها بسیار مفید است
1- زمانی که مسواک در دسترس شما نیست از خوردن غذاها و خوراکی هایی که نیاز به جویدن زیاد دارند پرهیز کنید.
2-مصرف کلسیم به عنوان دوستی در تقویت دندانهایتان فراموش نکنید.
3-بعد از مصرف میوه ها و سبزیجات پر آب مسواک بزنید.

داشتن دندانهایی سفید بدون جرم گیری

4.5120
این مطلب مفید بود ؟10812
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : اختصاصی نمناک/ن
وبگردی