حمید فرخ نژاد
حمید فرخ نژاد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان به پروژه سینمایی دختر شیطان به کارگردانی قربان محمدپور پیوست.

حمید فرخ نژاد بازیگر دختر شیطان شد

فیلم سینمایی دختر شیطان به کارگردانی قربان محمدپور بازیگر جدید خود را شناخت . حمید فرخ نژاد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان به زودی جلوی دوربین فیلم دختر شیطان میرود . حمید فرخ نژاد از تصویری با لباس هندی اش رونمایی کرد.

جدیدترین فیلم بلند سینمایی قربان محمدپور به نام «دختر شیطان» در کشور هند فیلمبرداری خواهد شد. بنابراین گزارش حمید فرخ نژاد یکی از بازیگران اصلی این فیلم خواهد بود.

حمید فرخ نژاد در فیلم دختر شیطان

گفتنی است قربان محمدپور پیش از این فیلم سینمایی سلام بمبئی را با بازی محمدرضا گلزار در کشور هند ساخت و در اکران نیز موفق بود.

حمید فرخ نژاد

رونمایی از ورژن هندی حمید فرخ نژاد در فیلم دختر شیطان

بعد از ماه ها انتظار و پس از چند اصلاحیه ای که دولت هند به فیلمنامه دختر شیطان داده بود قربان محمدپور ایرادهای وارد شده وزارت فرهنگ هند را برطرف کرد و در همین راستا 8 بهمن ماه دولت هند با ساخت این فیلم در بالیوود موافقت و پروانه ساخت این فیلم را صادر کرد.

بازیگران هندی دختر شیطان انتخاب شده اند و به زودی نام آنها توسط تهیه کننده بالیوودی فیلم اعلام خواهد شد. فیلمبرداری «دختر شیطان» به کارگردانی قربان محمدپور هفته اول اسفند در بمبئی آغاز می شود.

دختر شیطان

 فیلم دختر شیطان ساخته قربان محمدپور

«دختر شیطان» داستان یکی از بچه های ابلیس است که می خواهد توبه کند. شرط پذیرش توبه اش آن است که به یک آدم بی گناه سجده کند. دختر شیطان وارد زمین می شود و به دنبال یک آدم بی گناه می شود.

این فیلم همانند سلام بمبئی به 2 زبان انگلیسی فارسی تولید خواهد شد. «سلام بمبئی» زمستان سال پیش اکران شد و به فروش پانزده میلیارد تومانی رسید.

دختر شیطان با بازی حمید فرخ نژاد در هندوستان + تصاویر

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
برگرفته از باشگاه خبرنگاران _ مهر / م.ف
وبگردی