دکوراسیون بالکن
بالکن جایی است که میتوان به بهترین شکل تزئین کرد با استفاده از وسایل مختلف. دکوراسیون بالکن با استفاده از گل و گلدان برای تابستان عالی است.

آموزش تزئین بالکن های کوچک و بزرگ برای تابستان

ایوان و بالکن در روزهای گرم تابستانی جزء اصلی ترین فضاهای خانه به شمار می روند. ایده هایی برای زیباتر کردن این فضاها برایتان داریم.

 تعدادی گلدان گالوانیزه با گل های زیبا روی پله های جلوی در ورودی بچینید و شماره ای روی هر گلدان آویزان کنید یا بچسبانید که در کنار هم شماره یا پلاک خانه شما را نمایش می دهند.
 
بالکن

نحوه چیدمان بالکن

 

 
یک منظره چشم نواز بی دردسر در مقابل در اصلی خانه درست کنید، کافیست تعدادی درختچه، گلدان، کاکتوس، تخته سیاه را در کنار هم مقابل در بچینید. درآخر یک چکمه رنگی را هم پر از گل کنید و مقابل در آویزان کنید.
 
بالکن

دکوراسیون بالکن زیبا

 

سری به بازار دست فروشان محلی بزنید و دنبال جعبه های کهنه و قدیمی بگردید. آنها را روی هم قرار دهید و گلدان های بهاری روستیک خود را در آنها قرار دهید.
 
بالکن

زیباسازی بالکن برای تابستان

 

یک تاب روی ایوانتان بسازید. ممکن است کار راحتی نباشد و به زحمت بیفتید، اما نتیجه کار وقتی روی تاب می نشینید اما وقتی عصرهای تابستانی که از سرکار برگشته اید روی آن می نشینید و استراحت می کنید، متوجه می شوید ارزشش را داشته است.
 
بالکن

دکوراسیون بالکن و ایوان

 

 
یک باغ آبی کوچک درست کنید. اگر نزدیک برکه زندگی نمی کنید می توانید یک باغچه آبی کوچک درست کنید و از دیدن نیلوفرهای آبی در خانه تان لذت ببرید.
 
بالکن

تصاویر زیبا سازی بالکن

 

 
یک لوستر برای فضای بیرونی، در شب های تابستانی که در ایوان می گذرانید حال و حوصله تان را سر جا می آورد.
 
 
بالکن

تصاویری از بالکن های زیبا و رنگی


اگر شما هم عادت دارید تابستان ها در هوای آزاد بخوابید، یک تختخواب قدیمی را روی ایوان ببرید، آن را تزئین و نوسازی کنید و اتاق خواب رویایی خود را بسازید.
 
بالکن

بالکن های زیبا و شیک

 

در جاهای غیرمنتظره گل بکارید. این گلدان طبقه طبقه را نگاه کنید که از کشوهای کهنه و قدیمی ساخته شده و حالا یک خانه زیبا و رنگی برای گلهاست.
 
بالکن

تاثیر گل در زیبایی بالکن

 

 
برای اینکه ایوان یا بالکن خود را دنج تر و صمیمی تر کنید. از مدل های طرحدار و رنگی برای بالش ها و روفرشی آن استفاده کنید.
 
بالکن

عکس بالکن های دنج و زیبا

 

نظرتان در مورد یک صندلی بانوج دست باف چیست؟
 
 
دکوراسیون بالکن
 
 
وی پنجره های خود را با اسطوخودوس تزئین کنید و علاوه بر جلوه زیبا، رایحه خوشی به ایوانتان ببخشید. 

دکوراسیون بالکن و ایوان

4.117
این مطلب مفید بود ؟143
برگرفته از برترین ها/ح
وبگردی