دکوراسیون داخلی فرانسوی
دکوراسیون داخلی به سبک فرانسوی یعنی لوکس بودن با چاشنی ظرافت که با عناصر تزیینی گران قیمت تکمیل میشود.

مروری بر سبک طراحی داخلی فرانسوی

برای تقریبا هر یک از ما، فرانسه با حس عاشقانه، طعم لوکس و ظریف و منحصر به فرد درآمیخته شده است، شکوه قلعه ها زیبایی گذشته اش با زیبایی های جذاب و قهرمانان شجاع اش و اگر ظرافت، پیچیدگی با یادداشت های ارسطویی باشد، چیزهایی هستند که شما دوست دارید، پس این سبک طراحی داخلی کاملا مناسب شما خواهد بود. ما در این بخش از دنیای مد نمناک نمونه های قابل ملاحظه ای از اجرای این طراحی پیچیده و زیبا را در طراحی فرانسوی با گالری عکس خواهیم دید.

دکوراسیون داخلی فرانسوی

دکوراسیون داخلی به سبک فرانسوی

خصوصیات اساسی سبک فرانسوی:

 • یکی از ویژگی های اصلی سبک فرانسوی هزینه بالای داخلی است، از مبلمان تا عناصر تزئینی کوچک.
 • تعداد زیادی پارچه وجود دارند:پارچه های مخملی و بروکاد در ترکیب با روشنایی و شفافیت شیفون و اورگانزا.
 • ویژگی های این سبک همه نوعی از گچبری، حاشیه های تزئینی و گل و بوته هستند.
 • بخش جدایی ناپذیر برای طراحی داخلی آینه ها و نقاشی ها در قاب های حک شده با طلا یا نقره ای و برنز است.
 • پرسلن و کریستال اغلب به عنوان لوازم جانبی استفاده می شود.
 • سبک فرانسوی داخلی از امکانات نورپردازی متنوعی مانند آویزهای ساخته شده با شمعدان و چراغهای طبقه با سایه های اصلی پارچه و آویز کریستال استقبال می کند.
 • مهم است که اتاق به اندازه کافی بزرگ باشد با سقف های بلند و یک پنجره بزرگ، که مقدار کافی نور روز را فراهم می کند.
مبلمان باید ویژه باشد شامل صندلی های چوبی و فلزی با پایه و پشتی های منحصربه فرد، میزهایی با پایه های نازک گرد، صندلی و مبل ها با اشکال فوق العاده به همراه عناصر دکور فلزی و اثاثه یا لوازم داخلی با زیور آلاتی از پارچه های گران قیمت لازم نیست تمام قطعات مبلمان را با یک رنگ انتخاب کنید.
نکته اصلی این است که آنها با یکدیگر هماهنگ باشند همچنین اتصال اشیاء از سبک های مختلف و دوره ها استقبال می شود، در اینجا آنها قادر خواهند بود با یکدیگر هماهنگ شوند و یک فضای ویژه را ایجاد کنند.
 
سبک دکوراسیون فرانسوی

آشنایی با سبک دکوراسیون فرانسوی

 طرح رنگی سبک فرانسوی:
قاعده اصلی در انتخاب رنگ برای طراحی یک اتاق به سبک فرانسوی، محدودیت است. اولویت باید به رنگ پاستل و کم رنگ باشد و در جاهای معمولی رنگ سفید عاجی استفاده شود. بنفش، زمردی، سبز خاکستری، آبی روشن، آبی و نقره ای در اینجا مناسب خواهند بود.هنگام انتخاب سایه ها، لازم است به یاد داشته باشید که فرانسه اول از همه ظرافت است، نه جسارت.
 
پایان طراحی داخلی :
 • دیوارهای سبک فرانسوی، در واقع، مانند بقیه سبک ها، مجموعه ای از فضای خاص است.
 • آنها با رنگ مات یا نیمه مات رنگ شده اند.
 • کاغذدیواری نیز زیاد استفاده می شود.
 • عاشقانه های خاص در اتاق توسط نقاشی از پارچه های پنبه ای قدیمی ایجاد می شود.
 • اغلب، طراحان قابهای بزرگ یک ستون مخصوص را روی دیوار تزئین می کنند، جایی که روز آنها لامپ ها، آینه ها یا نقاشی قرار می گیرد.
 • پوشش کف باید گران قیمت باشد.
 • لمینت، پارکت، گرانیت سرامیکی براق و یا سنگ های صیقلی با سایه های نور یک گزینه ایده آل خواهد بود.
 • روی کف معمولا قالی های کوچک با الگوهای گیاهان قرار می گیرد. اما یک مورد!
 • ایده تزئین سقف به سبک فرانسوی بسیار متنوع است.
 • این یک نسخه کلاسیک از یک سقف نقاشی شده با پرده های گسترده است، سقف کاذب براق یا مات محبوب و حتی سقف با پرتو هایی که روح گذشته را به داخل کشور تحمیل می کند.

سبک فرانسوی

طراحی و دکوراسیون منزل به سبک فرانسوی

تجهیزات جانبی:
برای تزئین محل، شما می توانید از تمام انواع مجسمه های شیشه ای و چینی، کاشی های حک شده و فلزی، صفحه نمایش های سالم، دستمال سفره دستباف که روی دروار پهن شده و گلدان هایی با گل های معطر روی آنها، استفاده کنید.
در اینجا، برعکس هرجای دیگر، داخل قفسه های باز ظروف چینی بگذارید. عناصر تزئینی بسیار عالی که می توانید تمام سایه های استفاده شده در اتاق را ترکیب کنید، کوسن های تزئینی با گلدوزی دستی از روبان ها یا مهره ها خواهند بود.

چگونه یک اتاق نشیمن را به سبک فرانسوی تزئین کنیم؟

اتاق نشیمن به سبک فرانسوی کمی لوکس است و شامل تمام شیک بودنها و زیبایی هاست اشیا اصلی مبلمان در این اتاق باید صندلی، یک مبل کوچک، یک میز بیضی یا گرد و در صورت امکان، یک شومینه، که روی آن شمعدان، عکس و دیگر عناصر دکوری کوچک قرار داده می شود، باشد.بالای شومینه معمولا یک تصویر یا آینه در قاب مربوط به این سبک وجود دارد.
 
دکوراسیون نشیمن

دکوراسیون نشیمن به سبک فرانسوی

 میز کوچک شیشه ای که در آن ظروف چینی قرار داده شده نیز در اینجا نیز مناسب خواهد بود، پنجره ها در این اتاق باید تا حد امکان باز باشد تا حداکثر نور به اتاق برسد.اما در عین حال، آنها باید در اصل تزئین شده باشند اگر چه این به این معنی نیست که شما باید از پرده های سنگین ساخته شده از مواد گران قیمت با نقاشی ها و منگوله های گران و سنگین استفاده کنید.
بر عکس، حضور آنها جذابیت ویژه ای به اتاق و حتی جشن می دهد اما تنها طراحی آنها باید به راحتی پرده ها را باز کند و اجازه دهد که تابش خورشید به راحتی به اتاق وارد شود.
 
دستگاه های روشنایی باید به اندازه ای باشند که بتواند در شب مانند روزهای آفتابی نور داشته باشید.دکوراسیون اصلی اتاق نشیمن می تواند یک لوستر بزرگ بلوری شود، بازتاب هایی که کل اتاق را با چراغ های رنگین کمان پر می کند.

چگونه یک اتاق خواب را تزئین کنیم؟

اتاق خواب به سبک فرانسوی اتاقی شیک است و در عین حال کم وسیله و اصیلهمانطور که در هر اتاق خوابی وجود دارد، موضوع اصلی در اینجا یک تخت است:پایه ای که عظمت آن بر همه ی محیط های دیگر تأکید دارد.
معمولا یک تخت با پشتی بلند پارچه ای که حتی می تواند یک سایبان شیک از پارچه های شفاف، تزئین شده با گلدوزی طلایی، توری و حاشیه دار داشته باشد. چنین چیزی معمولا شامل میزهای کنار تخت با پاهای منحنی، میز رومیزی یا دراوری با یک آینه است.لامپهای کناری کم نور و یا لامپهایی با رنگهای زیبا میتوانند علاوه بر بودن در مجموعه خواب، عالی هم باشند.
 
اتاق خواب به سبک فرانسوی

طراحی اتاق خواب به سبک فرانسوی

 کابینت در اتاق خواب می تواند هم عتیقه و هم به سبک مد روز باشد، با درب های تزئین شده با الگوهای گل تقلیدی از الگوی پرده و تخت.به عنوان یک قاعده، در اتاق خواب از گچ بری سنگین استفاده نکنید. داشتن یک سقف کاذب ساده برای اتاق خواب یک پایان خوب است.
 
اما لوازم جانبی توجه خاصی را به خود جلب می کنند.لوازم جانبی ها و وسایل مورد علاقه سبک فرانسوی در تزئین اتاق خواب خوب است، وسایلی با انواع روبان ها، مهره و توری تزئین شده و عجیب نیست که اینجا بسیار ارگانیک و آلی به نظر می رسد.
یک حس شیکی مخصوص به دکوراسیون تخت با روکش هایی از پارچه های براق شیک وجود دارد و تعداد بسیار زیادی از آنها در شکل های مختلف تزئینی کوسن های مختلف از تن ها و سایه هایی که رنگ آنها مطابق با موضوع اصلی رنگ است نیز استفاده می شود.
به عنوان یک قاعده، پرده و پوشاندن پنجره از یک پارچه باید ساخته شود. پرده ها سنگین هستند و گاهی اوقات حتی استر دوزی نیز می شوند، رنگش باید با یکی از بالش روی تخت مطابقت داشته باشد.
 
اگر تمام این نکته های کوچک را انجام دهید و هیچ کدام را از دست ندهید، کل اتاق خواب بسیار ارگانیک و خیالی خواهد شد روشنایی در اتاق خواب باید روی دیوار متمرکز باشد.لوستر کریستال در اینجا مناسب نیست، نور باید کم و مناسب باشد.
 
دکوراسیون حمام :
طراحی حمام فرانسوی لوکس قدیمی با سایه های کاراملی ملایم است، در آپارتمان های شهری امکان انجام کامل این تصویر وجود ندارد، زیرا به طور معمول یک حمام فرانسوی دارای پنجره های بزرگ است اما شما می توانید سعی کنید سبک را به ایده آلش نزدیک کنید.
 
طراحی حمام

سبک فرانسوی در طراحی حمام

لزوما باید یک آینه عظیم در قاب طلایی حک شده، وان حمام سفید یا عاجی رنگ، یک دستشویی و یک قفسه، هر دو نوع با قابلیت باز و بسته شدن، داشته باشید و همچنین باید تعدادی از وسایل روشنایی را که موجب می شود نور را خنثی کند یا در صورت لزوم، بسیار روشن کند، قرار دهید.
معمولا وان حمام این سبک در نزدیکی دیوار قرار نگرفته است، طوری نصب شده است که از هر طرف فضای خالی وجود دارد، و لوله های آب آن را زیر کف می برند.در اینجا، میزهایی با پایه های گرد نازک مناسب برای گذاشتن حوله ساخته شده از پارچه های خام یا قرار دادن گلدان با گل های تازه وجود دارد. دیوارهای اینجا مثل اتاق های دیگر رنگ شده اند و کف با چوب یا سنگ اندود شده است.
 
آشپزخانه با طراحی داخلی فرانسوی قابل انجام برای کل آپارتمان هاست، در اینجا باید از خطوط صاف و خم های مختلف با عناصر طلایی باشند.بخشی اصلی این سبک آشپزخانه بخش های جعلی اش است، که با شیشه ای مختلف و درب های حک شده ترکیب شده است. تمام پارچه ها باید به طور انحصاری طبیعی باشند. این امر در مورد حوله، سفره و پرده اعمال می شود.
برای آخرین مواد، شما باید از چوب، کاشی، سنگ یا ماده سختگی با کیفیت بالا استفاده کنید. منطقه غذاخوری آشپزخانه را می توان با یک میز گرد سنتی با پرده های جالب طراحی شده و صندلی های سبک، تزئینات داخلی که باید از پارچه های گران قیمتی مانند مخمل، پارچه کتانی و بروماد است، استفاده شود. پانل ها باید از سنگ طبیعی و چوب و یا آجر قدیمی که برای مکان مناسب باشد، باشند. ظروف چینی که در قفسه های آشپزخانه قرار می گیرند، یک کار عالی برای کل مجموعه خواهند بود.

دکوراسیون داخلی به سبک فرانسوی؛ لوکس و منحصر به فرد

4.123
این مطلب مفید بود ؟194
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ح
وبگردی