دکوراسیون آشپزخانه

جای مایکروفر
مایکروفر جزء وسایلی از آشپزخانه است که باید در جای مناسب قرار گیرد درغیر این صورت خیلی سریع آسیب میبیند پس باید جاهایی نامناسب برای مایکروفر را بشناسید.
وسایل آشپزخانه

وسایلی که نباید تو آشپزخونه نگه داریم؛ باورت نمیشه!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سلامت آشپزخانه همیشه حائز اهمیت بوده است اما وجود برخی وسایل ناسالم که از خطرات آن ها بی اطلاع هستید، مشکلات جدی را برای شما به وجود خواهند آورد.
آشپزخانه شیک

معرفی رنگ مناسب برای دیواره آشپزخانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دیواره‌های آشپزخانه همیشه با آب و رطوبت در تماس است، رطوبت؛ در طولانی مدت، به رنگ دیواره‌‌ها آسیب زده و اگر به این مورد، رسیدگی نشود، امکان دارد، در بعضی مواقع خسارت های پرهزینه‌ای را شامل شود. در ادامه با ما همراه باشید.
شلف های دیواری آشپزخانه

ایراد بزرگ شلف های دیواری آشپزخانه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شماهم دوست دارید که در دکوراسیون آشپزخانه تان از شلف های دیواری استفاده کنید بهتر است از قبل مزایا و معایب اینکار را بدانید.
آشپزخانه مرتب

آشپزخانه ای همیشه مرتب با چند پیشنهاد جدید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آشپزخانه قلب خانه است و بی شک همه به دنبال داشتن آشپزخانه ای مرتب و منظم هستند، برای داشتن یک آشپزخانه مرتب باید نکاتی را رعایت کنید.
آشپرخانه عروس

بدترین اشتباه عروس های ایرانی تو چیدمان آشپزخونه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عروس ها دوست دارند زیباترین آشپزخانه را داشته باشند پس تزئینات زیادی را انجام میدهند اما این کار نتیجه ی معکوس داده و باعث اشتباهاتی در چیدمان آشپزخانه میشود.
دکوراسیون آشپزخانه

اشتباه بیشتر خانم ها در چیدمان آشپزخانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه دوست دارند خانه و آشپزخانه ای زیبا با چیدمان فوقوالعاده و سبکی مدرن داشته باشند؛ اما در این بین اشتباهاتی نیز انجام می دهند.
رنگ کابینت آشپزخانه

نکات واجب برای انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رنگ کابینت اصلی ترین بخش در دکوراسیون آشپرخانه به شمار می آید و تعیین کننده سبک هر آشپرخانه خواهد بود پس برای انتخاب رنگ کابینت نکات بسیار کلیدی را رعایت کنید.
دکوراسیون آشپزخانه

بدترین اشتباه در نوسازی و تغییر دکوراسیون آشپزخانه

تاریخ انتشار : 29 تیر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شماهم میخواهید که آشپزخانه قدیمیتان را تغییر بدهید و یک طراحی مدرن در نظر دارید بهتر است نکاتی را در نوسازی آشپزخانه رعایت کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.
آبچکان آشپزخانه

راهنمای جامع خرید آبچکان آشپزخانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای انتخاب و خرید یک آبچکان آشپزخانه مناسب این مطلب را دنبال کنید.
رنگ آشپزخانه

رنگی که برای آشپزخونه اصلا پیشنهاد نمیشه

تاریخ انتشار : 23 تیر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
رنگ ها تاثیر زیادی بر ذهن شما می گذارند به همین دلیل روانشناسان رنگ هایی را مشخص کرده اند که استفاده از آن ها در دکوراسیون آشپزخانه اصلا توصیه نمیشود.
آشپزخانه کوچک

آشپزخونه های کوچیک با این ترفند، عالی میشن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چیدمان صحیح فضای آشپزخانه باعث میشود حتی کوچک ترین آشپزخانه ها هم به زیبایی دکوراسیون شوند درصورتی که از ترفندهای دکوراسیون پیروی کنید.
آشپزخانه زیبا

آشنایی با اصلی‌ترین قوانین چیدمان آشپزخانه کوچک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وقتی در مورد بهترین چیدمان آشپزخانه کوچک خود فکر می‌کنید، بهتر است فهرستی از وسایل ضروری تهیه کنید زیرا این وسایل می‌توانند فضای زیادی را به خود اختصاص دهند.
دکوراسیون آشپزخانه

ترند دکوراسیون آشپزخانه 2022

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در سال جدید خانم ها به دنبال آخرین مدل برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه هستند. برای داشتن آشپزخانه ای جذاب می توانید از ترندهای آشپزخانه 2022 استفاده کنید.
دکوراسیون آشپزخانه

این چیزها تو آشپزخانه، دیگه مد نیست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آشپزخانه قلب خانه است بنابراین دکوراسیون صحیح و انتخاب لوازم مناسب اهمیت زیادی دارد، برای داشتن آشپزخانه ای زیبا باید نکاتی را در چیدمان رعایت کنید.
صفحه 1 از 10