دکوراسیون شیک
برای اینکه دکوراسیون منزل تان را شیک تر و مدرن تر کنید لازم نیست کلا تغییر دکوراسیون بدهید، با ترفندهای ساده و تغیرات کوچک به منزل ایده آل تان خواهید رسید.

دکوراسیون شیک منزل با ترفندهای ساده

شاید شما هم جزو افرادی باشید که سالهای سال دست به دکوراسیون منزل شان نمیزنند و با همان دکور تکراری و وسایل قدیمی زندگی میکنند، در این بخش از دنیای مد نمناک راهکارهای ساده برای داشتن دکوراسیون شیک تر را به شما معرفی میکنیم که بتوانید دستی به سر و گوش منزل تان بکشید و آن را از یکنواختی خارج کنید.

دکوراسیون شیک

دکوراسیون شیک و مدرن منزل

رنگ های جذاب را وارد منزل تان کنید

برای زنده کردن فضا باید با رنگ های خنثی و بی حال خداحافظی کنید و رنگ های جذاب و جیغ را وارد منزل تان کنید، همانطور که میدانید رنگ هزینه چندانی ندارد اما تاثیر فوق العاده ای در دکوراسیون میگذارد.

تغییر دکوراسیون

تغییر دکوراسیون ساده منزل

کوسن های مبل را نونوار کنید

کوسن های رنگ و رو رفته و قدیمی را دور بیندازید و کوسن های طرح دار و جدید را جایگزین آن ها کنید، کوسن ها اکسسوری خوبی برای تزیین و جلوه دادن به دکوراسیون منزل است که میتوانید طرح های مختلف و رنگ های شاد برای آن ها انتخاب کنید.

دکوراسیون منزل

تاثیر کوسن ها در دکوراسیون منزل 

دیوارهای خانه را خالی نگذارید

از تابلوهای هنری و زیبا تا عکس های خاطره انگیز میتوانند دیوارهای خانه را از سادگی خارج کنند، اگر تابلوهای قدیمی روی دیوار منزل تان دارید بهتر است آن ها را با تابلوهای شیک جدید تعویض کنید.

تزیین دکوراسیون

تزیین دکوراسیون با ایده های ساده

دیوار پشت سینک را دریابید

دیوار پشت سینک ظرفشویی را با کاشی های شیک تزیین کنید، کاشی کاری دیوار پشت سینک تاثیر ویژه ای در زیبایی آشپزخانه تان دارد پس آن را دریابید.

وسایل کهنه و قدیمی را دور بریزید

به تمام بخش های خانه سر بزنید از آشپزخانه تا اتاق خواب و نشیمن و تمام وسایلی که کهنه و قدیمی شده اند را دور بریزید، اینگونه وسایل های کهنه فضای خانه را بی روح و زشت میکنند.

شیک تر شدن دکوراسیون منزل به همین سادگی + عکس

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی