تغییر دکوراسیون منزل
اگر باردار هستید بهتر است تغییرات رنگارنگ و شاد در فضای دکوراسیون منزل تان ایجاد کنید تا حال و هوایتان بهتر شود.

دکوراسیون منزل مناسب زنان باردار

همین که خبر آمدن نوزادی جدید در خانواده شنیده میشود حس خوشحالی تمام خانه را پر میکند و تمام اعضای خانواده تلاش میکنند تا اتاق خوابی مناسب نوزاد فراهم کنند، اتاقی که تمام وسایل مورد نیاز نوزاد را دارا باشد از سرویس خواب تا عروسک ها و وسایل بازی اما بهتر است فقط به فکر اتاق نوزاد نباشید و در فضای خانه نیز تغییراتی ایجاد کنید تا روحیه و حال و هوای مادر باردار نیز بهتر شود.

اتاق نوزاد دختر

دکوراسیون اتاق نوزاد دختر

رنگ های آرامش بخش

رنگ های آرامش بخش را بشناسید و در فضای خانه از آن ها استفاده کنید رنگ هایی مانند آبی ملایم، سبز، یاسی و صورتی اگر در دکوراسیون منزل به کار برده شوند باعث میشوند شما همیشه احساس آرامش داشته باشید.

داشتن آرامش در دوران بارداری برای هر مادری ضروری است پس سعی کنید در این دوران بیشتر از رنگ های ملایم و پاستلی در فضای خانه استفاده کنید و از رنگ قرمز دوری کنید.

تغییر دکوراسیون منزل

تغییر دکوراسیون منزل برای بارداری

گل ها و گیاهان زیبا

گل ها و گیاهان خانه را زیبا و خوشبو میکنند همچنین باعث میشوند استرس و انرژی های منفی از بین بروند، با نگاه کردن به گل ها و رسیدگی به گیاهان زیبا قطعا سرشار از حس و حال خوب خواهید شد. با استفاده از گل و گیاه های متنوع به فضای خانه تازگی و طراوت ببخشید و از رسیدگی به آن ها لذت ببرید.

گیاهان در دکوراسیون

تاثیر گیاهان در دکوراسیون داخلی

مبلمان و کاناپه های مناسب

در این دوران حساس مادران باردار نیاز به مبلمان و کاناپه های کوتاه دارند تا به راحتی نشست و برخواست کنند، مبلمان های راحتی که بدون پایه هستند انتخاب مناسبی برای خانم های باردار اند.

دکوراسیون منزل شیک

مدل مبلمان مناسب زنان باردار

عکس نوزادان دوست داشتنی

همه مادرها در دوران بارداری به عکس برخی از نوزادان زیبا علاقه دارند و از تماشای آن ها لذت میبرند پس بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که عکس یک نوزاد زیبا که بسیار دوستش دارید را روبروی تخت خواب تان بزنید قطعا هر بار که چشم تان به این عکس می افتد لبخند خواهید زد.

 

تغییر دکوراسیون شاد منزل مخصوص زمان بارداری + تصاویر

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی