دکوراسیون ناهارخوری
دکوراسیون ناهارخوری های ساده اما فوق العاده شیک با نورپردازی و تزیینات مدرن مطابق سلیقه خانم های امروزی و مناسب منازل کوچک و بزرگ.

دکوراسیون ناهارخوری های ساده اما شیک

امروزه سادگی در دکوراسیون بیشترین طرفدار را در سراسر دنیا دارد و دیگر دکوراسیون های شلوغ و پر از تزیینات ریز و درشت از مد افتاده است. برای دکوراسیون اتاق غذاخوری هم بیشتر سبک های مدرن و مینیمال پیشنهاد میشود که در عین سادگی فوق العاده شیک هستند.

دکوراسیون ناهارخوری

دکوراسیون ناهارخوری شیک 2018

برای اینکه اتاق ناهارخوری شما زیبا و بی نقص باشد باید در انتخاب مدل میز ناهارخوری, اندازه صندلی ها, رنگ میز و صندلی, لوستر بالای میز و... دقت کنید. فضای ناهار خوری به نورپردازی حرفه ای و مدرن نیاز دارد همانطور که در تصاویر زیر مشاهده میکنید از لوسترهای شیک بری بالای میز ناهارخوری استفاده شده است.

دکوراسیون ناهارخوری

دکوراسیون ناهارخوری مینیمال و مدرن

میز ناهار خوری میتواند مستطیل شکل, مربع و یا گرد باشد که انتخاب آن بستگی به فضای اتاق ناهار خوری دارد, از صندلی های جمع و جور برای ناهارخوری استفاده کنید و سعی کنید تم سادگی را برای این فضا انتخاب کنید. برای تزیین روی میز ناهارخوری میتوانید از ظروف کریستال و گلدان های زیبا استفاده کنید.

بهترین رنگ برای میز ناهارخوری رنگ سفید است اما میتوانید برای صندلی ها رنگ متناسب با دکوراسیون منزل تان را انتخاب کنید. انتخاب لوستر برای این فضا از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا فضای ناهار خوری را بینهایت زیبا میکند برای انتخاب لوستر میتوانید از این مدل ها ایده بگیرید.

دکوراسیون ناهارخوری

مدل لوستر بالای میز ناهارخوری

میز غذاخوری

میز غذاخوری 4 نفره با چیدمان زیبا

اتاق ناهار خوری

اتاق ناهار خوری عروس به رنگ سفید

دکوراسیون ناهارخوری

دکوراسیون ناهارخوری ساده 97

دکوراسیون ناهارخوری

اتاق غذاخوری مینیمال با تزیینات شیک

دکوراسیون ناهارخوری شیک و ساده

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی