دکوراسیون وینتیج
دکوراسیون وینتیج سبک زیبا و مجللی است که با تغییرات در لوازم و رنگ بندی ها شکل می گیرد ، با اضافه کردن برخی جزئیات می توانید چیدمان منزلتان را جذاب تر کنید.

7راه برای وینتیج کردن دکوراسیون خانه ها

دکوراسیون وینتیج خانه ها هیچ وقت کسل کننده و قدیمی نمی شوند.شما با دکوراسیون زیبا و تخیل خودتان ، می توانید بهترین طراحی را برای اتاق خود اجرا کنید که هرکسی را جذب خود خواهد کرد . در این بخش از دنیای مد نمناک از نحوه ی وینیج کردن خانه برایتان خواهیم گفت.

دکوراسیون خانه را وینتیج کنید 

آنچه برای دکوراسیون وینتیج خانه و تغییرات زیبا نیاز دارید:

1-الگوهای زیبا:
یکی از فواید طراحی وینتیج کلاسیک این است که هیچ قانون خاصی برای آن وجود ندارد.لازم نیست که هرچیزی در طراحی خانه ، بایکدیگر هماهنگی و مطابقت داشته باشد .
شما می توانید (مطابق عکس) از پتوهای تزیینی ، کاغذ دیواری های زیبا و طرح دار و یک کمد می توانید با یکدیگر مخلوط کنید و زیاد اهمیت ندارد که رنگ ها بایکدیگر مطابقت داشته باشد.
دکوراسیون وینتیج

ایده های لوکس برای داشتن دکوراسیون وینتیج

2-سفید و آرام:
هنگامی که طرح و رنگ اتاق سفید باشد می توانید از وسایل جانبی برای تزیین بیشتر استفاده کنید . ترکیب رنگ سفید با رنگ هایی مانند صورتی روشن ، آبی یخی (مطابق عکس) ببینید که زیبایی خارق العاده ایی می بخشد و در هماهنگی و یکپارچگی اتاق می تواند یک جلوه ی عجیب و غریب بدهد.
دکوراسیون وینتیج
3-راحتی:
دکوراسیون ایده ال باید در آخر باعث ایجاد آرامش در هرکسی که در آن اتاق یا فضایی که قرار دارد ، بدهد . اگر شما میخواهید که اتاقتان باعث ایجاد آرامش شود می توانید از کوسن های پارچه ایی زیبا ، گلدان و وسایل لوکس استفاده کنید . تخت خواب اتاق کت وشلوار خواب می باشد و هرچه نرم تر و مطابق استانداردهای روز ساخته شده باشد ، می تواند به شما احساس آرامش دهد. اگر احساس کردید که با پهن کردن فرش می تواند جلوه ی زیبایی به اتاق شما بدهد ، خریداری کنید وهیچ نگران هماهنگی و یک پارچگی آن باسایر قسمت های اتاق نباشید . شما یقینا در فضایی که خودتان از ترکیب رنگ هایی که در آن وجود دارد بیشتر لذت می برید.پس هیچ نگران یکپارچگی اتاق نباشید.
دکوراسیون وینتیج
4-فقط به فکر زیبایی اتاق باشید:
شاید این جمله شمارا حیرت زده کند ، ولی لازم است که بدانید وینتیج کردن اتاق ها فقط و فقط مختص زیبایی اتاق می باشد .
شما می توانید برای زیبایی اتاق از عکس های فانتزی و مبلمان مدرن و جذاب و آینه های زیبا و تصاویر پر مفهوم و زیبا برای دکوراسیون اتاق استفاده کنید. شما می توانید از پالت های زیبا که نشان دهنده ی مدرن بودن و زیبایی خانه باشد استفاده کنید و توصیه می شود که از رنگه های روشن برای جلوه ی بیشتر استفاده کنید.
دکوراسیون وینتیج
5-کف چوبی:
رنگ آمیزی کفپوش با رنگ سفید می تواند احساس شیک بودن و وینتیج بودن اتاق را به شما بدهد. شاید شما شگفت زده شوید که رنگ کفپوش ها می تواند در زیبایی خانه بسیار موثرتر از آن باشد که شما حتی نمی توانید آنرا تصور کنید از جمله با افزودن یک فرش می توانید این زیایی را دو چندان بکنید.
دکوراسیون وینتیج
6-یک میزی برای جایگذاری لوازمی که برایتان مهم می باشند تهیه کنید:
با اضافه کردن این میز طراحی وینتیج شما کامل خواهد شد. برای انتخاب این مبلمان می توانید از وسایلی که نشان دهنده ی مدرن و کلاسیک بودن می باشد استفاده کنید. این باید نقطه کانونی باشد.
با اضافه کردن این میز به اتاق تان می توانید لوازم آرایش ،بهداشتی ،عطر ها و غیره را در آن نگاه دارید. اگر شما میخواهید که بیشتر به زیبایی خانه تان بپردازید توصیه می شود که از یک میز زیبا که با طرح اتاق شما سازگاری دارد انتخاب کنید.
دکوراسیون وینتیج
7-ترکیب کردن رنگ ها:
مهمترین چیز برای یاد آوری این است که باید از رنگ هایی که می توانند جلوه ی زیبا و کلاسیک بودن را دهند استفاده کنید. تصوری که شما نسبت به وسایلی که ما در عکس به شما نشان می دهیم ،دارید این است که این وسایل را ما سالیان زیادی این وسایل را جمع آوری کرده ایم که این فکر بسیار اشتباه می باشد. شما می توانید از دکوراسیونی که جلوه ی کلاسیک دارند استفاده کنید و یک اتاق حیرت انگزی طراحی کنید.
دکوراسیون وینتیج

زیباتر کردن خانه با سبک وینتیج

دکوراسیون خانه را وینتیج و اشرافی کنید + تصاویر

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ ف.ن
وبگردی