دکوراسیون گل و گیاه
استفاده از رنگ های طبیعت در منزل میتواند روح ما را تازه و شاداب کند، برای بهره گیری از این ترکیب رنگ های طبیعی در منزل مان میتوانیم از انواع گل و گیاه استفاده کنیم.

استفاده از گل و گیاه در دکوراسیون منزل

گل ها و گیاهان نماد سرزندگی، تازگی و طراوت هستند طوری که در روحیه بسیار تاثیر گذارند اگر از آن ها در دکوراسیون استفاده کنید فضای منزل تان پر از تازگی و انرژی مثبت خواهد شد مخصوصا خانه های بدون حیاط و آپارتمان ها .

گل ها و گیاهان میتوانند جای هر وسیله دکوری را بگیرند و قسمت های مختلف خانه را تزیین کنند از راه پله تا لب پنجره و روی میزها.

گیاهان در نقش کاغذ دیواری

شاید تعجب کنید که چطور میتوان از گیاهان به جای کاغذ دیواری استفاده کرد، این ایده اتفاقا بسیار ساده است با نصب کردن گلدان ها روی دیوار به صورت ردیفی میتوانید آن ها را مانند کاغذ دیواری جلوه دهید.

دکوراسیون گل و گیاه

استفاده از گیاهان در دکوراسیون

کاکتوس های کوچک را دریابید

کاکتوس ها گیاهان دوست داشتنی و زیبایی هستند که مدل های کوچک آن ها با گلدان های رنگی نمای بسیار جالبی به دکوراسیون منزل میبخشند، میتوانید انواع مدل های کاکتوس را در گلدان های یک اندازه اما رنگارنگ روی میز بچینید این از هر وسیله دکوری زیباتر است.

کاکتوس های کوچک

کاکتوس های کوچک تزیینی

پله ها را خالی نگذارید

یکی از ایده هایی که برای تزیین راه پله ها بسیار مناسب است این است که از گیاهان و گل های طبیعی استفاده کنید، گوشه هر پله یک گلدان با گیاهان زیبا قرار دهید تا هنگام عبور از پله ها با نمای زیبایی مواجه شوید.

تزیین راه پله

تزیین راه پله با گل و گیاه

لب پنجره را گلباران کنید

لب پنجره هم گزینه خوبی برای قرار دادن گل و گیاه است از بیرون که نگاه کنید نمای جالبی دارد، با توجه به سلیقه خودتان یک سری گل و گیاه شیک انتخاب کنید و لب پنجره قرار دهید تصویر زیر برای ایده گرفتن مناسب است.

تزیین تراس

تزیین لب پنجره با گیاهان

 

ایده های دکوراسیون گل و گیاه برای خانه های بدون حیاط

4.627
این مطلب مفید بود ؟252
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی