تیم رئال مادرید

صعود رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان 2018

تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67688زمان مطالعه : 2 دقیقه
تیم قدرتمند رئال مادرید با حذف بایرن مونیخ در نیمه نهایی لیگ قهرمانان برای سومین بار پیاپی به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یافت.

هت تریک رئال مادرید در صعود به فینال لیگ قهرمانان

دیدارهای برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با تقابل دو تیم رئال مادرید و بایرن مونیخ در سانتیاگو برنابئو آغاز شد. این بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید و سفیدپوشان با توجه به پیروزی دو بر یک در آلمان توانستند به فینال کی یف صعود کنند. 
بایرن مونیخ خیلی زود به گل رسید. هنوز بازی به دقیقه چهار نرسیده بود که جاشوا کیمیش توانست دروازه رئال مادرید را باز کند. میزبان به خوبی از این شرایط خود را خارج کرد و در دقیقه 10 کریم بنزما گل مساوی را به ثمر رساند. پس از این گل بایرن مونیخ تیم برتر میدان بود و مالکیت توپ را در اختیار داشت.
شاگردان یوپ هاینکس موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند که نتوانستند از آنها بهره ببرند. بهترین فرصت به خامس رودریگس رسید که ضربه اش به بالای دروازه رفت. از طرفی تک موقعیت های رئال مادرید خطرناک بود و آن ها نیز در به گل ثمر رساندن ناکام بودند.
لحظه جنجالی بازی در دقایق نهایی رقم خورد. ضربه کیمیش به دستان مارسلو برخورد کرد اما داور اعتقادی به ضربه پنالتی نداشت. در نهایت 45 دقیقه نخست با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
 
رئال مادرید
صعود رئال مادرید برای سومین بار متوالی به فینال لیگ قهرمانان اروپا
 
در شروع نیمه دوم اشتباه عجیب اولریش رخ داد. دروازه بان بایرن مونیخ پاس به عقب هم تیمی خود را نتوانست کنترل کند و توپ از کنارش عبور کرد. بنزما که به این صحنه نزدیک بود توانست صاحب توپ شود و دومین گل خود و تیمش را به ثمر برساند.
بایرن مونیخ بعد از دقایقی به خود آمد و دوباره سعی بر باز کردن دروازه داشت. کیلور ناواس با مهارهای خود اجازه گلزنی به تیم مهمان نداد. در رئال مادرید کریستیانو رونالدو و لوکا مودریچ ضرباتشان به بیرون رفت. در این لحظات داور دوباره خطای سرخیو راموس روی روبرت لواندوفسکی در محوطه جریمه را نادیده گرفت و پنالتی اعلام نکرد.
بایرن مونیخ به حمله های خود ادامه داد تا این که خامس رودریگز در یک موقعیت خوب بازی را به تساوی دو بر دو رساند. با این اتفاق دو تیم برای رسیدن به گل سوم تلاش می کردند.
 
در دقیقه 72 گرت بیل و کاسمیرو به جای کریم بنزما و لوکاس واسکس وارد زمین شدند. ناواس باز هم در این نیمه چند واکنش خوب از خود نشان داد. در دقایق پایانی قرمزپوشان مونیخی فشار خود را بیشتر کردند و هر لحظه ممکن بود گل پیروزی و صعود را به ثمر برسانند اما این اتفاق نیفتاد و بایرن از رسیدن به فینال بازماند تا رئال مادرید برای سومین برای به فینال لیگ قهرمانان اروپا برسد.
شاگردان زین الدین زیدان که در دیدار رفت 2-1 بایرن را شکست داده بودند، در دیدار امشب هم توانستند به یک تساوی باارزش برسند و راهی دیدار نهایی شوند.
دیگر دیدار نیمه نهایی امشب (چهارشنبه) بین رم و لیورپول برگزار می شود.
 
شاگردان زیدان
صعود شاگردان زیدان به فینال لیگ قهرمانان اروپا

صعود رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان 2018

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از آنا/ورزش سه/ح.ب
وبگردی