مرورگر کروم
در این مقاله سعی کردیم تا راه حلی برای مشکل کندی مرورگر محبوب کاربران حرفه ای دنیای وب یعنی گوگل کروم که توانسته است در مدت زمان بسیار کمی نسبت به دیگر رقیبان کاربران بسیار زیادی را جذب کند معرفی کنیم.

ترفندی برای حل مشکل کند شدن مرورگر کروم

گوگل کروم ( Google Chrome ) یک مرورگر وب رایگان است که در 2 سپتامبر 2008 (12 شهریور 1387) توسط شرکت گوگل بر پایهٔ پروژهٔ کرومیوم عرضه شد و مدتی بعد به عنوان مرورگری امن، سریع و بسیار با ثبات شناخته شد که از اینجـــــــــــا می توانید آخرین نسخه مرورگر گوگل کروم را دانلود نمایید.

از طرفی گوگل کروم تفاوت بسیاری با دیگر رقیبانش ندارد، اما قدرت عملکرد بالایی دارد که در دستگاه های پیشرفته امروزی بهترین و سریعترین مرورگر محسوب می شود. از مهم ترین بخش های گوگل کروم، افزونه ها و یا Extensions های کروم می باشند که مطابق نیازهای مختلف قرار داده شده اند و می توانید به راحتی آنها را دانلود و نصب نمایید. همچنین یکی دیگر از نقاط قوت گوگل کروم، زبان های مختلف آن است که تمام انسان های کره زمین با هر زبان و فرهنگی می توانند از این مرورگر استفاده نمایند.

دلایل و نتایج هنگ و کندی مرورگر گوگل کروم

اما گاها نیز ممکن است بنابر دلایل مختلف این مرورگر قدرتمند دچار هنگ های مختلف و متعددی شود که قطعا برای کاربر عاملی ناخوشایند می باشد و به مرور زمان ممکن است عاملی برای عصبانیت و خشونت کاربر شود که نتیجه آن گاها تفییر ویندوز می باشد که سختی های بسیار زیادی دارد و شاید ما وقت نصب و تغییر ویندوز را نداشته باشیم.

از این رو، اگر چنین مشکلی برای شما رخ داده است، نگران نباشید و ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک، شما را با روشی ساده برای جلوگیری با هنگ کردن مرورگر گوگل کروم آشنا سازیم.

مرورگر کروم

رفع مشکل کندی مرورگر کروم

اگر هنگ کردن و کندی مرورگر گوگل کروم شما را کلافه کرده است، بیشتر می تواند به دلیل سرعت CPU کامپیوتر شما باشد که در آموش ذیل می توانید مشکل کندی مرورگر را به طرز چشمگیری برطرف سازید.

برای راه اندازی مجدد مرورگر کروم لازم است ؛

  1. ابتدا یک تب جدید را با استفاده از دو کلید " Ctrl + T " در مرورگر کروم باز کنید.
  2. سپس عبارت "chrome://restart " را در قسمت جستجو مرورگر وارد نمایید و سپس بر روی کلید Enter در صفحه کلید بفشارید.
  3. با فشردن Enter، مرورگر بطور کلی بسته می شود و پس از یک ثانیه مجددا راه اندازی می شود و می توانید با سرعت بیشتر از آن استفاده نمایید.

ترفندی برای رفع هنگ کردن مرورگر کروم

2.917
این مطلب مفید بود ؟107
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی