رنگ لباس پوست سبزه
افرادی که پوست تیره یا به اصطلاح پوست سبزه ای دارند، برای انتخاب همه چیز در استایلشان حساسیت بیشتری به خرج می دهند زیرا میخواهند پوستشان تیره تر به نظر نرسد.

انتخاب مناسب لباس برای افراد با رنگ پوست سبزه

انتخاب رنگ لباس، رنگ مو و رنگ آرایش برای هر فرد باید بر اساس رنگ پوست صورت پذیرد. افراد دارای پوست سفید در انتخاب لباس راحت ترهستند و انتخاب های بیشتری دارند. افراد دارای پوست سبزه هر چند از افراد دارای پوست سفید انتخاب کمتری دارند اما طیف های رنگی مختلفی برای پوست آنها مناسب است.

انتخاب درست لباس افراد سبزه را به سمت برنزه ی جذاب شدن سوق می دهد و انتخاب غلط آنها را به سمت سیاه شدن پیش می برد پس اگر پوست تیره ای دارید با این مقاله از دنیای مد نمناک همراه شوید تا بدانید کدام رنگ برای پوستتان مناسب است.

گرم بپوشید

توناژ پوست اکثر افراد سبزه سرد است و اغلب این افراد در دسته گرم قرار دارند حتی افرادی که دارای پوست زیتونی و مایل به سبز هستند نیز سرد محسوب نمی شوندو فقط خیلی هم گرم نیستند.

این افراد نباید رنگ های سرد بپوشند زیرا رنگ های سرد با پوست شان تناسب خوبی ندارند و چهره را کدر و وا رفته نشان می دهد پس بهتر است رنگ های گرمی مانند نارنجی، قهوه ای، زرشکی انتخاب کنند و در صورت پوشیدن لباس با رنگ سرد مثل مانتو آبی حتما لباس های دیگری از رنگ گرم (مثلا شال قرمز) انتخاب کنید که سردی آن را خنثی کند.

رنگ های گرم

تند بپوشید

رنگ های تند همان قدر که به سفیدها می آیند، به سبزه ها هم می آیند. پس از پوشیدن زرد یا سبز چمنی یا نارنجی نگرانی نداشته باشید. برعکس، رنگ های مات به شما نمی آید. سعی کنید سراغ رنگ های چرک نروید.

رنگ های خنثی را به تنهایی نپوشید

رنگ های خنثی مانند سفید، سیاه، خاکی، کرم، بژ رنگ های خوبی برای شما هستند، اما نباید این رنگ ها را به تنهایی بپوشید بلکه بهتر است تکه اصلی لباس را از رنگ خنثی انتخاب کنید و ملزومات دیگری به رنگ های تند بپوشید مثلا تی شرت مشکی را با یک شال نخی زرد یا شلوار زرشکی ست کنید و یا مانتوی سفید را با یک روسری سبز بپوشید.

تیره و روشن را ترکیب کنید

برای زیباتر به نظر رسیدن پوستتان و اینکه شما برنزه به نظر آیید و سیاه دیده نشوید لباس هایی با ترکیب روشن و تیره مانند سیاه و سفید بپوشید تا کنتراست پوست تان با سیاه و سفید مشخص شود اما به هیچ وجه رنگ خاکستری را انتخاب نکنید.

کلاه قرمز

چه رنگ هایی برای پوست سبزه مناسب است؟

در ادامه راهنمای انتخاب رنگ لباس مناسب با توجه به رنگ موی افرادی که پوست سبزه دارند را خواهیم داشت.

پوست سبزه و رنگ موهای مشکی و قهوه ای تیره

بهترین رنگ لباس برای افراد دارای رنگ پوست قهوه ای و تیره و چنانچه پیش از این هم دنیای مد نمناک توضیح داد رنگ موهای قهوه ای تیره و یا مشکی، لباسی به رنگ قرمز یا صورتی تیره یا مرجانی یا زرد است.

پوست سبزه زیتونی با موهای قهوه ای

این دسته افراد بهتر است رنگ های قهوه ای و هلویی و صورتی روشن و یا متوسط را انتخاب نمایند.

رنگ مو قهوه ای

پوست سبزه مایل به گندمی

برای افراد با پوست سبزه مایل به گندمی و موهای قرمز و یا بلوند بهترین رنگ ها می تواند رنگ های سبز و آبی روشن و فیروزه ای و یاسی باشد.

انتخاب رنگ لباس مجلسی برای افراد با پوست سبزه

لباس مجلسی از انواع لباس های پراستفاده برای خانم ها است که بهتر است طرح و رنگ لباس مجلسی با توجه به رنگ پوست انتخاب شود تا زیبایی و جذابیت چهره و ظاهر شما چند برابر شود.

رنگ سفید

خانم هایی که رنگ پوست آن ها سبزه است بهتر است شلوار و لباس مجلسی و مانتوی خود را رنگ سفید انتخاب نمایند.

رنگ صورتی

یکی از انتخاب های ایده آل برای افراد سبزه، رنگ صورتی است که برای رنگ لباس مجلسی افراد می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشد.

لباس صورتی

رنگ زرد

یکی از انتخاب های ایده آل و مناسب برای افراد دارای پوست سبزه لباسهایی به رنگ زرد روشن است.

رنگ زرشکی

بهترین رنگ لباس برای پوست سبزه مخصوصا در فصل زمستان رنگ زرشکی است.

رنگ مشکی

رنگ مشکی پادشاه رنگ ها است و رنگی است که برای استایل کلاسیک و رسمی شما بسیار شایسته است.

تیشرت

رنگ لباس بنفش

رنگ ارغوانی و بنفش بسیار زیبا و سلطنتی است و می تواند رنگ پوست زیتونی و سبزه را به بهترین شکل ممکن نمایش دهد.

نکات مهم شیک پوشی پوست سبزه ها

پس از انتخاب رنگ، نوبت به انتخاب اکسسوری و .. مناسب برای این افراد میرسد.

زیورآلات براق بیندازید

انداختن زیورآلات زرد و طلا پوست شما را شیک تر می کند و پوست شما را از سیاه به برنزه تغییر می دهد.

زیورآلات براق

شال و روسری با طرح های درشت سر نکنید

اگر پوست تیره ای دارید هیچ گاه روسری ها و شال هایی که طرح های درشت و شلوغ دارند، نپوشید زیرا شما را سیاه تر نشان می دهد و صورت را کوچک می کند. بهتر است روسری ساده و بدون طرح با رنگ های تند را انتخاب کنید.

رنگ موهای مناسب برای پوست تیره و سبزه

موهای طبیعی برای افراد دارای رنگ پوست تیره بسیار مناسب است و آنها را بسیار زیباتر نشان می دهد. افراد دارای پوست سبزه برای جذاب تر شدنشان می توانند موهای خود را به رنگ مشکی، قهوه ای پر رنگ و یا کم رنگ درآورند. برخی رنگ موها مانند بلوند و یا قرمز براق برای این افراد مناسب نیستند و مکمل خوبی برای رنگ پوست آنها به نظر نمی رسند.  

چه رنگ لباسی به پوست سبزه میاد + تمام نکات

4.3558
این مطلب مفید بود ؟47979
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن /آ/ن.ح
برچسب : پوست سبزه
وبگردی