ساخت میز ناهار خوری

آموزش ساخت میز ناهار خوری شیک

کد مطلب : 53860زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر دنبال خرید یک میز ناهارخوری جدید اما ارزان هستید، توصیه ما این است که خودتان آن را بسازید. شما می توانید برای ساخت این میز ناهاخوری از وسایل قدیمی استفاده کنید.

روش های ساخت میز ناهار خوری

میز غذاخوری امروزه یکی از ضروری ترین وسایل در هر خانه ای است که دارای طرح ها و رنگ های مختلفی می باشد . شما می توانید میز ناهارخوری مورد نظرتان را خودتان درست کنید تا در هزینه هایتان صرفه جویی بشود . پس اگر دوست دارید این کار جذاب را تجربه کنید و با دست خودتان میزی زیبا بسازید قبل از دست به کار شدن این بخش از نمناک را به دقت مطالعه نمایید.

ساخت میز ناهارخوری با استفاده از پایه های میز چرخ خیاطی

برای درست کردن یک میز ناهارخوری جذاب می توانید از پایه های چرخ خیاطی قدیمی تان استفاده کنید و یا در صورتی که از این پایه ها در خانه ندارید ، این پایه های فرفرژه را از دست دوم فروشی های محلی تهیه کنید. سپس بر روی این پایه ها یک تخته چوبی رنگ آمیزی شده قرار دهید تا تبدیل به یک میز زیبای ناهارخوری شود .

میز ناهار خوری

ساخت میز ناهارخوری با استفاده از تخته گوشت های قصابی

باور کنید شما خودتان نیز می توانید در خانه میز ناهارخوری درست کنید . برای ساخت میز ناهارخوری می توانید چندین تخته قصابی که خاصیت انعطاف پذیری دارند را به هم متصل کنید و پایه هایی را به آن متصل نمایید تا به یک میز دست ساز و زیبا تبدیل شود .

ساخت میز ناهار خوری با استفاده از درب قدیمی

شما می توانید خیلی راحت از یک درب قدیمی استفاده کنید و آن را با تغییر اندک به میز ناهارخوری تبدیل نمایید. برای این کار شما به ا یک جفت پایه میز نیاز دارید تا زیر درب قرار دهید تا به یک میز ناهارخوری زیبا تبدیل شود.

ساخت میز ناهار خوری

ساخت میز ناهار خوری با الوار قدیمی

با ترکیب چند ماده یک میز ناهار خوری درست کنید . برای ساخت این میز ناهارخوری ابتدا طول و عرض میز را مشخص کنید و الوار ها را به صورت نامنظم و آجری کنار هم بچینید .

سپس سطح رویی الوار ها و لبه ها را با دقت سنباده کاری کنید. یا اینکه می توانید از یک درب قدیمی تهیه شده از الوارهای قدیمی و سمباده کشی و صاف شده برای لایه رویی میز استفاده نمایید . این میز مکانی مناسب برای گپ های دورهمی شما است.

ساخت میز ناهارخوری با قرقره های قدیمی

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ، می توانید قرقره های چوبی بزرگ کابل های برق را رنگ کنید و از آن به جای یک میز ناهارخوری استفاده کنید و قرقره های کوچکتر را نیز رنگ کرده از آنها به عنوان صندلی، استفاده نمایید.

روش های ساخت میز ناهار خوری

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی