کریستیانو رونالدو

فرار از زندان کریستیانو رونالدو بخاطر فرار مالیاتی

تاریخ انتشار : 18 فروردین 1397کد مطلب : 66602زمان مطالعه : 1 دقیقه
کریستیانو رونالدو با توافق به اداره مالیات اسپانیا، با قبول پرداخت جریمه مبلغ 10میلیون یورویی از زندان رفتن معاف خواهد شد.

هدف جدید کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی 

تابستان سال قبل بود که ستاره پرتغالی رئال مادرید به علت فرار مالیاتی دادگاهی شد و اگرچه رونالدو در آن مقطع مدعی شد که دادگاه تنها در حال استفاده از نام اوست، اما به نظر می رسد حالا به توافق با دادگاه راضی شده باشد.
دادستان اسپانیا در آن مقطع 4 فرار مالیاتی به ارزش 14.7 میلیون یورو را اتهام رونالدو دانست و حالا موندو دیپورتیوو اخباری در خصوص توافق رونالدو با دادستانی و پرداخت جریمه به جای رفتن به زندان منتشر کرده است.
در حال حاضر یک سناریو این است که رونالدوی 33 ساله برای خرید زندان خود، مبلغی حدود 10 میلیون یورو پرداخت کند. در این شرایط ستاره پرتغالی 3 تا از 4 جرم خود را پذیرفته و مجموعا چنین مبلغی را پرداخت می کند.
رونالدو

توافق کریستیانو رونالدو با دادستان اسپانیا

سناریوی دیگر، محکوم شدن ستاره پرتغالی به پرداخت 30 میلیون یورو به اداره مالیات است اما اگر توافق حاصل نشد در بدترین حالت، 8 سال زندان و 100 میلیون یورو جریمه در انتظار ستاره پرتغالی خواهد بود.
حتی اگر رونالدو پیروز دادگاه باشد نیز مجبور به پرداخت جریمه 30 میلیون یورویی اداره مالیات خواهد بود پس بهترین راه برای او، توافق با دادستانی است.

فرار از زندان کریستیانو رونالدو بخاطر فرار مالیاتی

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برگرفته از ورزش سه/ح.ب
وبگردی