رویا میرعلمی
رویا میرعلمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار تعبیری عاشقانه از نقشش در یک نمایش به روز کرد.

نقش رویا میرعلمی در نمایش مادر

رویا میرعلمی بازیگری که همه مخاطبان تلویزیون او را با نقش خواهر آقای پلیس در سریال لیسانسه ها و سریال شمعدونی می شناسند این روزها مشغول بازی در یک نقش در نمایشی به کارگردانی علی احمدی است.

این بانوی هنرمند که مدتی پیش به جمع بازیگران نمایش مادر به کارگردانی علی احمدی پیوست و چند روزی است که با این نمایش روی صحنه رفته است با انتشار پستی از بازی در نقش مورد علاقه اش نوشت.

تعریف رویا میرعلمی از نقشش در نمایش مادر

رویا میرعلمی بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از اتاق گریم نمایش مادر و تعبیری متفاوت از نقشش در این نمایش به روز کرد.

رویا میرعلمی

رویا میرعلمی در اتاق گریم نمایش مادر

رویا میرعلمی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: اینجا تماشاخانه ی ایرانشهر است اتاق گریمیست که بارها روبروی آینه اش بوده ام و خود را به نظاره نشسته ام که به جلد آدمی رفته که من نبوده ام و اینبار نشسته ام پیش از اینکه مادر بشوم پیش از اینکه در جلد مادری بروم که دیوانه وار ،عاشق و شیدای پسرش پر پر می شود و جان میدهد!

اما اینبار برای من این نقش بسیار تفاوت دارد با تمام نقشهایی که تا به امروز روی صحنه جان بخشیده ام ،این بار نقش و من در هم حلول کرده ایم انگاری! چرا که من هم مادری هستم که عاشق و دلباخته ی پسرش زندگی را زندگی میکند “مادر “برای من هدیه ای ست عجیب از جانب خداوند و نشانه ای که من مادر بودن راهمواره ستایش کنم

ممنونم از علی احمدی نازنین کارگردان جوان و خوش قریحه و با اخلاقم ممنونم از عمو خسروی عزیزم از پژمان از سهیل از حدیث که هر شب مرا در کنار این هدیه ی بزرگ با تمام وجود نازنینشان یاری میکنند و میدرخشندتا به روی صحنه مادری عاشق باشم.....

رویا میرعلمی

بازی درخشان رویا میرعلمی در نمایش مادر

نمایش مادر به کارگردانی علی احمدی و نویسندگی فلوریان زلر از آخرین روزهای خردادماه 98 در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفت و بعد از چند اجرا برای بازبینی و انجام اصلاحات توقیف شد و اجرای آن بعد از چند روز توقیف دوباره از سر گرفته شد.
پژمان جمشیدی

بازی پژمان جمشیدی در نمایش مادر

رویا میرعلمی، پژمان جمشیدی، سهیل مستجابیان، حدیث بیابانگرد بازیگران نمایش مادر به تهیه کنندگی خسرو احمدی بازیگر کشورمان را تشکیل میدهند.

سهیل مستجابیان

بازی سهیل مستجابیان در نمایش مادر

نقش مادری رویا میرعلمی روی صحنه تئاتر! + عکس

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
منبع : صفحه رویا میرعلمی / عکاس:محسن کرمانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک /م.ف
وبگردی